Ztracenné

Ztracenné https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524624/bmid_ztracenne-6530199eccb72.png 4 84 27

Kniha pro všechny silné, odvážné a výjimečné ženy, které se na své cestě cítí někdy osamocené; pro ty, které prošlapávají stezky ostatním a dodávají jim odvahu žít po svém. Pro bojovnice, které chrání, pečují a konejší, ale svoje vlastní bitvy bojují samy. Pro vlčice, které vyživují své smečky, ale samy zůstávají hladové.... celý text

fruitbueno
11.11.2023 5 z 5

Tady jsou jakákoli slova zbytečná. Ženy, čtěte!

Fiddis
07.11.2023 5 z 5

Ano, já věděla, že se mi to bude líbit. Je v tom hodně a myslím, že si ji občas otevřu i jen tak. Přečíst si třeba znovu to, že i když někdo pomáhá druhým, sám může být jen o půl zatáčky před nimi (tak to vidíte, mojí milí perfekcionisté). Anebo si přečíst: "To těžké už bylo. Už to můžeš mít jinak." Tak co, jak to budeš mít?

rada.klas
01.11.2023 5 z 5

MILUJU!
Přečteno za jeden den a bude čteno ještě mockrát.

TiredLikeDog
30.10.2023 5 z 5

Kniha, kterou koupite sobe, vsem kamoskam, budete o ni vsude mluvit a budete citit, ze vas konecne nekdo chape.

PetraEliška
25.10.2023 5 z 5

Ach každý příběh by si zasloužil více mého času, ale prostě nešlo přestat. Vím, že se k nim ale budu vracet. A už přemýšlím, kdo všechno z žen mně blízkých ji potřebuje jako dárek od života a do života. Díky

inkara
22.10.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Většinou knížky vícekrát nečtu, ale k téhle se budu vracet stále a stále. Knížka je naplněná krátkými příběhy, ve kterých se dřív nebo později najde každá žena a možná zjistí proč něco nefunguje a že to jde i jinak. Je to snadno stravitelná a "rychlá" knížka s velkým přesahem a myslím, že ještě dlouho budu o některých příbězích přemýšlet.

Coucouha
19.10.2023 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. I ta slza ukápla. Je to boží!