Ztracené dějiny lidstva

Existovala na zemi před 12 000 lety vyspělá civilizace, jež byla zničena globálním kataklyzmatem? Co víme o temném věku po potopě světa? Vznikl starověk odkazem později zbožštělých lidských bytostí, disponujících zázračnými vědomostmi? A není současně lidstvo pod kontrolou dosud neodhalené inteligence? Na tyto otázky se snaží odpovědět dvojice autorů, která nabízí nonkonformní pohled na mýtickou minulost lidstva jako odraz dávné skutečnosti, plné záhad a tajemství. Mýlí se snad Erich von Däniken ve svých závěrech o působení mimozemšťanů v dějinách? Bylo všechno zcela jinak? Kniha se vrací ke kořenům naší civilizace s respektem k nejstarší dochované paměti lidského rodu, kde se pravda už jen těžko hledá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376476/ztracene-dejiny-lidstva-sgD-376476.jpg 51
Mytologie, Historie, Záhady
Vydáno:, Černý Drak

potopa světa vimany (létající stroje) Sumerové Egypt Indie UFO pyramidy starověk mytické civilizace mýty a legendy

Autoři knihy

Vladimír Liška