Ztracená

James Cahill se probouzí v nemocnici se ztrátou paměti. Skoro nepozná krásnou blondýnu, která ho přijde navštívit. Pak si i přes bolest a léky, kterými je nadopovaný, vzpomene, že je to Sophia. Žena, se kterou podváděl svou přítelkyni Megan. Megan jeho nevěru odhalila a teď se pohřešuje. Policie a reportéři Jamese bombardují otázkami. Aféra takového rozměru vždycky zaujme – zvlášť, když James je dědic velkého bohatství a nejvíc sexy chlap v okolí. James dál tvrdí, že si nic nepamatuje, ale začíná se v něm probouzet pocit děsu. Možná celou tu záhadu vyřeší Meganina sestra, která přijíždí rozmotat uzel milenek, starých účtů, ale i vášnivých vzpomínek. Na Jamese....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474416/big_ztracena-zx2-474416.jpg 2.524
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Domino

You Betrayed Me, 2020

Kniha Ztracená

WaN635

No tak jako nebyla to žádná hitparáda, ale přečíst se to dalo, sice jen jednou, ale zvládla jsem to. Příběh je opravdu dlouhý, zredukovala bych ho min. o 150 stran, celkem je to složité, zamotané. Zápletka byla každopádně zajímavá, škoda nevyužitého potenciálu. Jak už bylo napsáno níže, Lisa umí mnohem lepší a čtivější příběhy.

simona5372

Stačilo si přečíst začátek a pak konec, zbytečně okecané. Knížka by se dala zredukovat na půlku možná dokonce míň.

JajaPaja
07.12.2021

odložila jsem po prvních asi 100 stranách

Katulinka69
05.11.2021

Tak se také přidávám spíše k negativnimu hodnocení. Zbytečně dlouhé, nezazivne, bez napětí

ctenarkaEva
04.11.2021

Tak bohužel ani mě tato kniha nezaujala. Měla jsem problém se začíst, děj byl rozvleklý a některé zápletky nereálné a překombinované. U čtení jsem usínala a to se mi u detektivek a thrillerů nestává :-) Konec se dle mého názoru také nepovedl.

romanticrocker
11.10.2021

Do téhle knihy jsem měla problém se začíst, vůbec mě nebavila. Nechápu těch 500 stran a ještě ten konec??

Didi15
29.09.2021

Já mám nejradši od této spisovatelky sérii Alvarezová a Pescoliová . Tohle mě tak příliš neoslovilo a to jsem se tak těšila . Mezi nejhorší ale nepatří .

hana1039
22.09.2021

Ach jo, celkem zklamání :-(, místo 500 stránek by úplně postačilo 300! Několik opakujících úvah, jak, proč, kdyby... Tak jsem se těšila, že si přečtu pořádnou dávku krimi a bohužel... Rčení, že mnohdy míň je lepší, se v této knížce opravdu jeví jako opodstatněné.
..a ještě k tomu ten konec, takový otevřený,ale neviděla jsem, že by to byla nějaká série...