Zrychlený tep

Zrychlený tep https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31691/bmid_zrychleny-tep-Ht2-31691.jpg 4 100 18

Emily je pověřena vyšetřováním vraždy slavné herečky Natalie Raines. Zdá se, že případ může rychle uzavřít: všechny stopy vedou k jejímu manželu Greggovi, se kterým se oběť chtěla rozvést. Emilyiny pocity však odporují nezvratným důkazům, proto pokračuje v pátrání i poté, co porota už rozhodla o Greggově osudu.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Just take my heart , 2008

čef
11.09.2022 4 z 5

V první půli se rozebírá soudní proces, což je v USA docela zdlouhavé a zrovna tak působí i příběh. Dramatickou zápletkou se sice kniha trochu vylepší, ale zase žádná převeliká radost u mne nenastala. Snad příště.

jarkaska
28.07.2022 4 z 5

Velmi čtivá kniha, konec byl dost napínavý. Další z pěkných knih autorky.

laura
04.05.2021 3 z 5

Čtivé, ale trošku nuda. Napínavé, ale maličko předvídatelné. Jako bych věděla, co přijde, jak to skončí. Příběh mě ničím nepřekvapil a nezanechal ve mě žádnou hlubší stopu. Ale četlo se to hezky.

maličkán
06.06.2020 4 z 5

Jako všechny knihy od autorky, zase super. Nemusím zas až tak ty soudní procesy, ale tady to ubralo jen hvězdičku.

zdenaR
22.05.2019 3 z 5

Kniha přečtená před několika lety, ale nevybavuji si obsah.
Takže mě asi výrazně neoslovila jako jiné knihy autorky.
Ale určitě se dobře četla a udržovala čtenáře v napětí (jinak to u Mary ani není možné).

anája
22.10.2018 3 z 5

Od autorky jsem četla i lepší.

doubax
31.03.2018 3 z 5

Za posledních 50 stran přidávám hvězdičku, jinak na autorku je to slabý průměr....

Alienn
01.05.2017 4 z 5

Autorka umí čtenáře udržet v napětí, knížka se mi líbila a vraha jsem tentokrát do poslední chvíle neodhalila :-)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Opět mohu jen doporučit. Je hezká.

AdaVinculin
24.09.2016 4 z 5

Hned na druhé stránce jsem veděla kdo je vrah :-) Docela pohodové čtení, které se ke konci celkem rozjelo.. Ale myslím, že za pár týdnů si na tuto knihu ani nevzpomenu..

Mil@n
09.06.2016 4 z 5

Nemohl jsem se začíst, nuda, ale nakonec je to rozjelo. Dobrá kniha 3,5*

Michnicka
18.08.2014 3 z 5

Od této autorky znám o dost lepší knihy. Četla jsem jí snad deset dní, nedokázala jsem se chytit.

kika 13
11.08.2014 5 z 5

Úžasně psané čtení až do posledního písmenka napínavé.

Prateri
27.02.2014 5 z 5

Moc pěkné. Napínavé od začátku až do překvapivého konce.

sabca
19.09.2012 5 z 5

Knížka se mi moc dobře četla. Tím že se prolínala příběhem Emily, kterou sleduje sériový vrah, tak mě udržovala v napětí až do konce. Zatím mě málokterá knížka této autorky zklamala.

Téra
14.11.2011 3 z 5

Pro mne byla kniha bohužel velké zklamání. Z přebalu knihy jsem věděla, že Gregg bude odsouzen, soudní proces trval třičtvrtiny knihy, takže těhle cca 200 stran pro mne byla docela nuda. Čekala jsem, že info z přebalu zabere zhruba 20/30 stran a pak se děj rozjede, bohužel se tak nestalo. To, že z knihy nejsem nadšená jako ostatní, jistě není chyba knihy jako takové, ale právě špatně napsané anotaci.

Lucy
16.09.2011 5 z 5

Opravdu čtivá kniha jako skoro vše od této autorky-doporučuji.L

bovinka
31.01.2011 5 z 5

Clarková opět nezklamala. Zase jsem bez dechu šla spát.