Zrcadlo

Zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477838/bmid_zrcadlo-zlH-477838.jpg 4 106 32

Helena s Vladem žijí v takovém... obyčejném manželství. Bez větších konfliktů, ale i bez potřebné jiskry, která by mu dávala laskavost a hřejivost. Stereotyp a nuda se bohužel dostali i do jejich vztahu a Helenu to hodně trápí, ale neví, co s tím, jak to změnit. A tak zatímco se její manžel ve volném čase věnuje svému hobby, ona bloudí po internetu a sní... o tom jak by mohli žít, jak nebýt jen spolubydlící. Naštěstí má tento manželský pár dceru, která jim nevědomky nastaví zrcadlo.... celý text

Katerina015
23.01.2022 5 z 5

Ke stesti staci kazdodenni male radosti. Roman se hezky cetl.

kika 13
15.01.2022 5 z 5

Pohodový román.Je třeba si uvědomit,že z malých radostí se skládá život.A něco pro to udělat.

Belluška
11.01.2022 3 z 5

Kniha velmi čtivá jako všechny od Táni, ale řekla bych, že tahle je trošku slabší. Příběh je to hezký, ale nic zvláštního, a na mě je kniha i hodně krátká, byla jsem překvapená když jsem otočila stránku a zjistila, že je to strana poslední. (Další strany jsou, ale na nich je seznam dalších knih, takže jsem byla fakt zaskočena, že už příběh končí.) :)

Přesto zůstanu Táni věrná, kniha zůstane v mé knihovně v řadě s ostatními od této super autorky a už se těším na další novinku.

Pechule
05.01.2022 4 z 5

Jedna z těch povedenějších knih, co autorka napsala. Ze života, nic dramatického... je fajn si uvědomit chyby a zapracovat na nich.

Dalexa
29.12.2021 4 z 5

Trošku mně zarazilo, když jsem chtěla napsat komentář, že se tady v popisku píše Helena s Vladem žijí...říkám si, je to ta správná knížka, ke které chci napsat komentář ? Ale ano je. I když se jednalo o Helenu a Martina.
Kniha nezklamala, je to prostě od této autorky osvědčené čtení. Oddechovka

JIVaJaH
14.12.2021 5 z 5

Vím, kdy tyto knihy brát do ruky. Vše je čtenáři tak jasně známé a přeci přinese nějaký užitečný vhled.

Luciee322
13.12.2021

Víkendovka. Pěkně napsané, ale bohužel mě nenadchla, psaná stejně od začátku až do konce.

Alena1957
20.11.2021

Keleová-Vasilková opět nezklamala, kniha napsaná přímo ze života, přečteno za jeden večer. Doporučuji.

Knižní střípky
03.11.2021 3 z 5

Včera jsem přečetla novinku od mé oblíbené slovenské spisovatelky a dostala jsem moc pěkný příběh jednoho dlouholetého manželství. Helena a Martin jsou spolu již téměř čtvrtstoletí. Mají dospělou dceru a žijí si poklidným životem. Helena však má pocit, že se někde na té společné cestě životem odcizili a spíše než spolu, tak žijí vedle sebe. Autorka nám na příběhu tohoto manželství ukazuje, jak je důležité vzájemnou lásku opečovávat a ne ji brát jako samozřejmost.

gargamelka
23.10.2021 5 z 5

Oddychovká knížka od oblíbené autorky. Děj příjemně plyne, ukazuje osudy jednotlivých postav. Každá se v příběhu určitě poznáme.

bookcase
02.04.2020 4 z 5

Milý románek, tentokrát bez nějakých větších strastí, které by trápily hlavní hrdinku. Jen si museli všichni kolem ni, i ona, uvědomit, co vlastně mají.

Ilona
05.01.2020 4 z 5

Milé pohlazení po duši, byť by se mohlo zdát, že podobné téma už tu bylo..
Ale třeba je občas dobré některé běžné věci připomenout.. Ono vlastně nic není zadarmo..

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky