Zrcadlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Helena s Vladem žijí v takovém... obyčejném manželství. Bez větších konfliktů, ale i bez potřebné jiskry, která by mu dávala laskavost a hřejivost. Stereotyp a nuda se bohužel dostali i do jejich vztahu a Helenu to hodně trápí, ale neví, co s tím, jak to změnit. A tak zatímco se její manžel ve volném čase věnuje svému hobby, ona bloudí po internetu a sní... o tom jak by mohli žít, jak nebýt jen spolubydlící. Naštěstí má tento manželský pár dceru, která jim nevědomky nastaví zrcadlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477838/big_zrcadlo-zlH-477838.jpg 459
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Zrcadlo

Ála1968
22. května

Příběh nebyl špatný,ale takový obyčejný,bez nápadu.Obyčejně plynul bez žádných velkých zvratů.Dříve byly příběhy hezčí

Knihomolka506
03. dubna

"víkendovka"
Helena svou práci v kosmetice miluje. Má ale závist vůči kolegyni, která zatím nemá děti. Ona sama by měla být šťastná, ale není. Má dospělou dceru, která by pořád jen četla a na dítě a chlapa má podle sebe ještě čas. Manžel Martin zase místo své ženy obdivuje letadélka, se kterými tráví většinu času. Manželství tak mají bez té správné jiskry, oba jsou "chladní sousedi." Zasáhne osud v podobě sečtělé dcery Martiny.

MALÝ SPOILER!

osobní názor: Helena mě neskutečně štvala! Jak někdo může říct o čtení, že je ztráta času!!?


Maky1505
02. dubna

Krásná knížka, o životě, o rodině, chvilkama k zamyšlení. Rychle se čte a čte se sama, za mě doporučuji. Já si čtení užila.

Allla9
21. března

Sladká romantická knížka, tak jak má být. Je zde vše zalito sluníčkem, jen občas se objeví malý mráček, který se brzy rozpustí. Pohodové čtení.

Pavčule
20. února

Příběh vlastně bez nějakého hlavního tématu . Bez zvratů či překvapení ... Prostě jen plyne .

dana8437
16. února

Knížka je to milá, avšak bez nějakých extra zvratů. Nenadchne, neurazí, takové nenáročné čtení na odpoledne, když člověk nechce hluboce přemýšlet, za mě jedna ze slabších od této autorky, ale propadák to v žádném případě není!

kudrdlinka
10. února

Tak tohle byla další rychlovka, taky bych řekla že spíš delší povídka (180 str, široké řádkování, spousta prázdného místa :( ) Čte se sice hezky, příběh ale plyne jako klidná voda a najednou jste na konci. Už jsem si posteskla několikrát, že dříve byly knihy T. Keleové-Vasilkové mnohem lepší.

Januli
30. ledna

Kniha mi přišla jako trochu delší povídka. Příjemný příběh s happy endem na závěr. Neurazil, nenadchnul.

1