Zrada nejen zabolí

Zrada nejen zabolí https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49596/zrada-nejen-zaboli-49596.jpg 4 40 13

Pravdivý příběh ženy, která pro lásku musela bojovat o holý život. Eloise zahájila úspěšnou kariéru v reklamě a má zdánlivě dokonalý partnerský vztah. Celý svět se jí však náhle zhroutí, když zjistí, že je HIV pozitivní. Právě oslavila třiatřicáté narozeniny a chtěla plánovat rodinu. Šokovaná mladá žena se ke všemu dozví, že její přítel ji nakazil vědomě. Zlomená Eloise upadne do stavu hrozivé temnoty, utkané ze strachu a lží. Pak si uvědomí, že chce opět milovat, a odhodlaně se pouští do velkého boje o život a o právo na lásku.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Alpress

Vie amoureuse d´Éloise, séropositive , 2005

georginaa
03.12.2020 3 z 5

Můžete věřit jen sami sobě. Každý snad se setkal s nevěrou svého druha. Je to šokující zklamání, ale bohužel je to divný život. Pořád být ve střehu, to ani nejde. Člověk touží po blízkosti toho druhého a odhání skutečnost nevěry. Pořád člověk doufá v čistou lásku. Kniha je důkazem, že vše je úplně jiné než člověk doufá a věří.

Lka
08.06.2020 3 z 5

Na knihu jsem se těšila a trochu mě zklamala. Čekala jsem trochu víc. Číst se to dalo, ale nadšená z knihy jsem nebyla.

Allla9
01.04.2020 4 z 5

Éloise je HIV pozitivní. Nakazil ji její nezodpovědný přítel.
Pravdivý příběh ženy, která musí bojovat o svůj život.

Katulinka69
08.12.2019 2 z 5

Životní příběhy jsou nejsilnější

Hanina61
10.05.2019 4 z 5

Potřebovala jsem na cestu do vlaku knihu ne moc těžkou, ne moc objemnou a spíš něco, u čeho bych mohla mezi čtení i občas pozorovat krajinu, tak jsem v nádražní knihovničce sáhla po této. A popravdě řečeno jsem se tak začetla, že jsem toho z okolní krajiny moc neviděla, a za ty dvě necelé tři hodinky cestou tam a zpět jsem ji měla přečtenou, tak mě upoutala. Zoufalou snahou najít lék na svou strašlivou nemoc, ke které hrdinka přišla "jako slepý k houslím", a neméně zoufalou snahou najít spřízněnou duši, aby tu tíhu nemusela vláčet sama (reakce potenciálních partnerů byly opravdu zajímavé). Kniha končí v podstatě optimisticky a mě by velmi zajímalo, jestli i další vývoj nemoci byl u E.S. stejně asymptomatický... Knihu napsala před 14 lety, kdy už byla 15 let HIV pozitivní... Kdoví, jestli stále žije... vlastně bych si to přála...

smatralka008
19.01.2019 2 z 5

Nic moc než jsem se začetla chvilku mi to trvalo pak jsem ji nakonec ale přečetla... no zatim ji odložím do šuplíku a třeba se k ni ještě někdy vrátím. :-)

alnahu
12.08.2016 4 z 5

Přesně ,jak se píše v předešlých komentářích-šokující kniha, půjčila jsem si ji náhodou a nelituji. Příběh podle skutečné události jsem přečetla jedním dechem. Je mi moc líto lidí ,kteří se nakazí touto smrtelnou nemocí .V tomto příběhu měla žena štěstí ,že se z toho dostala, což je asi opravdu velmi složité a chtělo to velmi mnoho úsilí . Též doporučuji všem mladým ,přečíst si tuto knihu i když to může potkat, každého z nás.

bobina58
13.06.2013

Tento příběh ženy,která se né-vlastní vinou nakazila virem HIV.A ještě ji umyslně nakazil její přítel. Myslím,že tuto knihu,by si měli přečíst HLAVNĚ MLADÍ LIDÉ. Kniha se mi líbila a dost mně šokovala.

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Silný,pravdivý příběh,líbila se mi.....

kuti
04.09.2012 4 z 5

Zaujalo mne, že popisuje úplně jinou část než většina ostatních autorů, kdy se setkáváme s popisem nakažení nebo pak až konečnou fází nemoci. Tento "mezičas" života jsem zatím nikdy zpracovaný neviděla.

skulenka
29.07.2012 1 z 5

Kniha mě nezaujala, i když jsem předpokládala, že tématem bude zajímavá. Příběh se táhl, autorka si prožila své, avšak nakonec nebyla na tom tak zle... Myslím, že existují lepší příběhy tohoto tématu a "realističtější" než je tento.

jasmína
12.02.2012 5 z 5

Zajímavá kniha, přečtená na jeden zátah :)

Kitynkap
08.09.2011