Zostaň sama sebou

Zostaň sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31250/zostan-sama-sebou-31250.jpg 3 25 6

Legendárna herečka Carole Barberová prichádza do Paríža bilancovať svoj život a hľadať samu seba, aby mohla pracovať na svojom románe, o čo sa usiluje už dlhší čas. Hneď v prvý deň sa však stane obeťou teroristického atentátu - a ocitne sa v bezvedomí v nemocnici, kde ju nevedia identifikovať. Časom pravda vyjde najavo a okolo nemocnice začnú striehnuť paparazzi. Carole navštevuje neznámy muž, ale aj jej deti a bývalý manžel, ktorí sa modlia, aby sa stal zázrak. Keď sa nakoniec žena, ktorú pozná celý svet, preberie z kómy, nevie si spomenúť na nič zo svojho života. Pomaly jej musia pripomínať každý detail - od detstva prežitého v štáte Mississippi cez prvé dni kariéry až po dávnu lásku, ktorá sa skončila nešťastne pred pätnástimi rokmi. Dostane Carole šancu, aby od tejto chvíle konečne žila život, v ktorom zostane sama sebou? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Honor Thyself , 2008

Jája92
11.03.2023 3 z 5

Odpočinková četba, která mi ale přišla až moc rozvláčná a za srdce mě nikterak nechytila. Je to jedna z knih, na kterou asi nebudu vzpomínat se zasněným výrazem.

asam
02.07.2022 4 z 5

četba vhodná na dovolenou.

zimolka
09.05.2019 5 z 5

Další z románu který se čte sám,doporučuji.

TamaraKrejčí
15.07.2017 3 z 5

Překvapilo mě, že jí mám v knihovně už delší dobu, určitě přečtenou, ale zapomenutou. Nepřipomněla se mi ani slovem....,ale mohu napsat, že mi vyplnila pár dlouhých večerů. Líbila se mi.

zuzina88
24.07.2016 2 z 5

Třetí kniha od Steelové, kterou jsem v posledním měsíci přečetla. Po úžasné Záležitosti srdce a Narozeninách mi tento román připadá o dost slabší. Na mne dost ukňourané a roztahané, bez výraznějších postav.

Mi-šu-le
20.11.2014 3 z 5

Moje první kniha od autorky. Hezké, ale dlouhé. Nemocniční prostředí se mi líbilo, nicméně na tolika stránkách toho bylo moc. Jistě si přečtu jiné knihy od Danielle Steelové, ale ze zvědavosti, a až na to budu mít čas a náladu. :)

láska partnerské vztahy Francie tragédie

Danielle Steel