Zombíci... Zákaz krmení!

Zombíci... Zákaz krmení! https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271030/bmid_zombici-zakaz-krmeni-pem-271030.jpg 3 13 4

Zombíci série

Mysleli jste si, že dobrodružství Franty a jeho kamarádů skončilo tím, že našli útočiště v opuštěném supermarketu? Tak to ani omylem! Prosklené dveře nezadrží příval hladových zombíků nadlouho, a tak je třeba vymyslet lepší plán. Jenže to se snáze řekne, než provede, obzvlášť když vám na krk dýchají slintající příšery. Naštěstí se naši staří známí nevzdávají a vymyslí patřičně bláznivý způsob, jak se ze zapeklité situace dostat. Tím však jejich další dobrodružství teprve začíná…... celý text

Nočnípták
17.10.2018 3 z 5

Možná, že mají zdejší kritici pravdu. Koukají na knihu dospěláckýma očima. Ovšem knížka je psaná pro děti. A ty ji milují. Vidím to nejen v rodině, ale i v knihovně.

Atlantis
27.04.2018 2 z 5

Kresbu horší než u Čtyřlístku i příběh na úrovni čtvrté třídy základní školy bych překousl, ale naprosté nepochopení toho, jak komiks funguje, je u seriozně vydávané knihy na pováženou. Bubliny prostě a jasně mají svoje umístění! Pokud si je autor hází halabala po panelech, tak je čtení opravdu za trest.

martinstefko
31.12.2015 3 z 5

Závěr už je trošku slabý a je otázkou, jestli se na tom dá vystavět nějaké další pokračování událostí. Je jasné, že s postavami je toho možné udělat ještě hodně, ale udržet to ve stejných kolejích... No, bude to celkem náročný úkol a mě by docela zajímalo, jestli Ondřej zvládne být pořád zábavný a méně se opakovat. Aby nedošlo k tomu, že se bude sám vykrádat. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/12/1070-zombici-zakaz-krmeni-60.html

Dastysm
14.12.2015 3 z 5

Poměrně dobrý komiks pro děti, které mají rády Zombie. Obejde se bez výrazných nechutností a děsu, přesto ale zachovává trivia zombie hororu. Cílový věk 10-14.

zombie

Ondřej Frencl
česká, 1988
2015  70%Zombíci... První hryznutí!
2015  63%Zombíci... Zákaz krmení!
2020  77%Zombíci... Zubatí mazlíčci!

Kniha Zombíci... Zákaz krmení! je v