Zombíci... Zákaz krmení!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mysleli jste si, že dobrodružství Franty a jeho kamarádů skončilo tím, že našli útočiště v opuštěném supermarketu? Tak to ani omylem! Prosklené dveře nezadrží příval hladových zombíků nadlouho, a tak je třeba vymyslet lepší plán. Jenže to se snáze řekne, než provede, obzvlášť když vám na krk dýchají slintající příšery. Naštěstí se naši staří známí nevzdávají a vymyslí patřičně bláznivý způsob, jak se ze zapeklité situace dostat. Tím však jejich další dobrodružství teprve začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271030/zombici-zakaz-krmeni-pem-271030.jpg 2.99
Žánr
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Bambook
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zombíci... Zákaz krmení!

Přidat komentář
Nočnípták
17.10.2018

Možná, že mají zdejší kritici pravdu. Koukají na knihu dospěláckýma očima. Ovšem knížka je psaná pro děti. A ty ji milují. Vidím to nejen v rodině, ale i v knihovně.

Atlantis
27.04.2018

Kresbu horší než u Čtyřlístku i příběh na úrovni čtvrté třídy základní školy bych překousl, ale naprosté nepochopení toho, jak komiks funguje, je u seriozně vydávané knihy na pováženou. Bubliny prostě a jasně mají svoje umístění! Pokud si je autor hází halabala po panelech, tak je čtení opravdu za trest.

martinstefko
31.12.2015

Závěr už je trošku slabý a je otázkou, jestli se na tom dá vystavět nějaké další pokračování událostí. Je jasné, že s postavami je toho možné udělat ještě hodně, ale udržet to ve stejných kolejích... No, bude to celkem náročný úkol a mě by docela zajímalo, jestli Ondřej zvládne být pořád zábavný a méně se opakovat. Aby nedošlo k tomu, že se bude sám vykrádat. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/12/1070-zombici-zakaz-krmeni-60.html

Dastysm
14.12.2015

Poměrně dobrý komiks pro děti, které mají rády Zombie. Obejde se bez výrazných nechutností a děsu, přesto ale zachovává trivia zombie hororu. Cílový věk 10-14.

Štítky

zombie

Autor a jeho další knihy

Ondřej Frencl
česká, 1988

Kniha Zombíci... Zákaz krmení! je v

Přečtených12x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce1x
Chystám se číst1x