Graysonův slib

Graysonův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445388/bmid_graysonuv-slib-eWa-445388.png 4 438 86

Znamení lásky série

Když Kira narazí v bance na Graysona, napadne ji, že možná právě objevila řešení svého problému: On evidentně potřebuje peníze a ona je ochotná mu půjčit, ovšem ke svým penězům se dostane až po svatbě. Stačí, když Grayson na její nabídku ke sňatku kývne. Grayson svému otci slíbil, že vzkřísí krachující rodinnou vinici. Na to ale potřebuje prostředky, které nemá, proto s Kiřiným návrhem váhavě souhlasí. Od začátku je zřejmé, že toho nemají moc společného. On je příliš arogantní a pyšný, ona vůči němu chová řadu předsudků. Živá a energická Kira se však přesto snaží v uzavřeném Graysonovi vzkřísit chuť do života a to, co začalo jako obchodní dohoda, se postupně změní v něco vášnivějšího. Brzy si oba uvědomí, že některé sliby by se měly porušit a kvůli jiným stojí za to vše riskovat… I vlastní srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Grayson's Vow , 2015

ovecka535
08.12.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla docela rychle. Ze začátku chvílemi nuda,ale pak to nabralo spád a četlo se to samo. b
Byla to pro mě prvotina od autorky, tak nemohu srovnávat s jinou knihou.

pavlikova9332
08.12.2020 5 z 5

Mrzi mě ze je to 8 díl serie tak nejak bych ráda aby se objevil i 6. A 7.dil. Tento 8 díl je ale Krásný příběh

mimisko
30.11.2020 2 z 5

Tohle bylo jak na houpačce. Začátek se rozjel, střed ztrácel na hybní síle a konec už jen pohoupával. Opisy všemožných činnosti prostě nuda. Do čtení jsem se občas musela nutit. Nenadchlo 50%.

2688
28.11.2020 5 z 5

''Mňam,, příběh obsahoval vše co má tenhle žánr obsahovat skvělá knížka na odreagování

hana1039
22.11.2020 5 z 5

Další skvělá knížka od skvělé autorky :-), ani jsem nic jiného nečekala,opravdu jsem si ji užila, bylo tam všechno, co má ténhle žánr obsahovat, láska, trochu napětí... kéž by od Mia Sheridan vycházela každý měsíc nová kniha :-))

evineckY
22.11.2020 4 z 5

..A žili šťastně jako v pohádce. Jenom,že to tak ze začátku vůbec nebylo a tu pohádku si vytvořili.

georginaa
22.11.2020 5 z 5

Netradiční způsob lásky, většinou autorka začíná přátelstvím, pak láskou a nakonec manželstvím. U tohoto příběhu to vzala od konce a musím říct, že se ji to velice povedlo. Bezútěšné dětství obou zanechalo nějaké následky, záleží jak to pojmou ve svém životě. Buď chladně být odtažitý a nebo stále věřit a mít naději v pravou lásku. Líbila se mi i přezdívka drak a čarodějka a jejich špičkování bylo úchvatné.

keiko33
21.11.2020 5 z 5

Autorka znova nesklamala. Taka romanticka rozpravka. Najprv su proti sebe, no postupna pritazlivost a laska ich da dokopy. Na Kire sa mi pacilo, ze aj napriek tazkej minulosti, bola vesela, plna energie a vzdy ochotna pomoct, narozdiel od Graysona, ktory bol zatrpknuty. No carodejnica nakoniec draka skroti a ukradne mu srdce.

maafa
20.11.2020 4 z 5

Já jsem dostala, co jsem čekala. Velmi čtivou pohádku pro ženy, plnou lásky, nenávisti, smutku, veselí a navíc v krásném prostředí vinic. Tato autorka mě opravdu baví, přináší mi v mém světě plném spěchu a zmatků chvíle, kdy zapomenu úplně na všechno. A za to děkuji. Tu jednu hvězdu jsem ale musela strhnout. Hlavní hrdinové totiž tak často "svraštěli obočí", až mi to v té ich formě přišlo srandovní:)....

JanuldaN
17.11.2020 5 z 5

Vinice, slunce, ovocný sad, růže, hloh, láska, překrásná čarodějka a nádherný drak. Mé srdce plesá :-) Tolik bolesti, odpuštění, intrik, nenávisti, podvodu, náklonosti... Zkrátka koktejl emocí. Ústřední hrdinové si toho hodně protrpěli. Nádherná romantická knížka, která se dobře a rychle četla. Moje první od autorky a určitě nebude poslední. "Kde je skutečná láska, je vždy i skutečná naděje.“ Epilog potěšil. 4,5*

Ivuska.09
16.11.2020 3 z 5

Sladký příběh plný romantiky, jenž je doplněna intrikami a nějakou tou zradou. Nebylo to špatné, ale zároveň v knize nebylo nic, čím by se lišila od ostatních románů stejné kategorie. Zkrátka taková pohádka pro ženy.

AliceTief
15.11.2020 5 z 5

Autorka mě vůbec nezklamala, miluju její příběhy a tenhle mě také dostal. Krásné čtení, určitě se k ní ještě víckrát vrátíme

marianamik
11.11.2020 5 z 5

Najlepšia kniha, akú som v poslednej dobe čítala. Veľmi pekný a pútavý príbeh. Obidvaja hrdinovia si prešli ťažkými životnými skúškami, aby našli to najcennejšie v našom živote - lásku. Ak by sa dalo tak dám dva krát po päť hviezdičiek. Super kniha, odporúčam prečítať.

Myška43
11.11.2020 5 z 5

Moc jsem se těšila na další knihu od mé oblíbené autorky a opět to byl pro mě čtenářský zážitek. Kira a Grayson si museli ve svém životě projít opravdu trnitou cestou, než nalezli štěstí, lásku a rodinu. Překrásný a dojemný příběh,u kterého jsem nevěděla, zda se smát, či plakat, nebo obojí dohromady. Mé srdce se tetelí blahem. Knihu doporučuji!!!!

Zomy
10.11.2020 4 z 5

Autorku mám ráda, takže jsem věděla, že se mi bude líbit i její nová knížka. A rozhodně nezklamala. Občas se tu sice některé myšlenky zbytečně často opakovaly, ale jako celek to byla opravdu krásná pohádka.

Takhle... Archer to není a žádný takový už asi nebude. Ale zase to není takový cukrkandl, občas je tu trochu vtipu, zápletka je tak akorát - ani málo, ani moc.
Čarodějka i její drak prostě umí chytit za srdce.

Wabinka
10.11.2020 5 z 5

Něžná romantická pohádka se šťastným koncem,kde nechyběly ani ty pohadkové bytosti.Sladké,vtipné,plné lásky i bolesti tak jak si tento žánr knih žádá.Tady se vše povedlo na tisíc procent a já doporučuji k přečtení.

NikolaSkop
10.11.2020 5 z 5

Krasna kniha! Nechybela romantika, vtip ani zajimavy dej!!! :) Od teto spisovatelky jsem cetla jiz spoustu knih a snad nikdy me nezklamala!! :) DOPORUCUJI!!

lusitta05
09.11.2020 5 z 5

Čo dodať, bolo to super. Kira mi bola veľmi sympatická a hrozne sa mi páčilo, ako sa s Graysonom oslovovali. Skvele som si to užila, niektoré scény ma dojímali, to ako fakt.

petulkapeta
08.11.2020 5 z 5

Moje první kniha od autorky...ty předchozí jsem ještě nestihla a tahle me tak zaujala anotaci.. no co bych řekla chvilkama jsem měla na krajicku a místy jsem se i dost nasmala, děj me pohltil a ulpne jsem se do něj začetla a nešlo přestat pro mě hodně emotivni kniha...

jeny-v
08.11.2020 4 z 5

Mám z této knihy rozporuplný pocit, ale to možná byl záměr autorky. První polovina knihy se mi četla opravdu dobře, poutavý námět o manželství a rozděleném dědictví, zajímavé vykreslení hlavních postav, i když u Kiry s její moudrostí a postojem k životu jsem předpokládala, že je starší. Graysonovy rodinné vztahy mě iritovaly / asi tím, že jsem taky rodič /, ale byly vyváženy starostí, trpělivostí a láskou Charlotty a Waltera. Návštěva bratra Shanea a Vanessy měla lehký nádech "červené knihovny". Pohlazením byl vylíčený společný život na vinici Hawthornových, vzpomínky na babičku a epilog. "Je potřeba dřina, víra a srdce plné naděje a potřeba zapomenout na bolest" - jak výstižné pro smutné duše a bolavá srdce Draka a Čarodějnice.