Známe se celé věky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha o vztazích, která změní váš život. Revoluční příručka všech partnerských vztahů, včetně těch osudových. Najdete zde naprosto přelomové skutečnosti a informace týkající se vztahů, fakta, která dosud nejsou známa řadové psychologii, ani sociologickým vědám, a dosud nebyla v těchto souvislostech nikdy zveřejněna. Jedná se nejen o poslední převratné výsledky špičkové světové vědy - např. z oborů neurokardiologie, neurovědy, neuropsychologie, epigenetiky, genetiky, fyziky a biofyziky, související se vztahy, ale i skutečnosti a souvislosti z duchovních věd. Kniha je výjimečná syntézou obou pramenů poznání a také tím, že vám zodpoví všechny otázky na téma partnerství, na které jste dosud hledali odpovědi, ale nenalezli je. Dozvíte se například, že DNA je neuroplastická, neboli že začínáme být schopni ji sami přepisovat svým vlastním vědomím. Že v DNA je uložen kód našich partnerů. Že žádný vztah nikdy neskončí, ani smrtí jednoho z partnerů. Že pouhou myšlenkou, i na vzdálenost tisíců kilometrů, ovlivňujeme tepovou frekvenci toho, na nějž s láskou pomyslíme a mnoho podobných převratných informací, které nebyly dosud zveřejněny v těchto souvislostech. Lze koupit na www.znameseveky.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373039/big_zname-se-cele-veky-TmY-373039.jpg 3.926
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Známe se celé věky

DYRKA98
26. dubna

Knihu jsem četla dlouho, ale stála za to.

majáček
07. března

Velmi obsáhlá kniha. Naše duše se poznají. Stačí se jen otočit za sebe a protne vás záblesk, který pocítíte i v srdci. Nemusíte ani mluvit. Stačí stát, dívat se nebo jen tancovat při hudbě. Neřeknete si ani nynější jméno. Duše splynuly.
Pěkná kniha. Pro ty, kdo nemají rádi mnohostránkové knihy, autorka vydává publikací v menším podání.


Beruska1967
26.07.2021

ÚŽASNÁ KNÍŽKA................MOC MI POMOHLA!

FaeleenFairy
15.06.2021

(+ SPOILER) Ne... Prostě ne...na tuhle knihu jsem se tesila a dlouho odhodlavala ji objednat... Pár informací a kapitolek mi možná něco dalo, ale jinak je to 700 stran slunickarskeho naivniho vykrikovani (neustálé vykricniky jak je všechno uzasne a vy jste uzasni, protože čtete tuto knihu), omáčka týkající se čaker, aury a takových těch duchovních základů... A par informací, které jsou vyloženě kraviny, ale predkladany jakože to tak prostě je... Například že jsme všichni vlastně ze 4clene duše... Zrovna 4...tak určitě :) stejně jako poloviny duší jsou jedna bílá a duchovně založená a ta druhá černá a vlastně úplný opak a tupý k tomu, tudíž logicky by se tito dva fakt nikdy nedali dohromady...a tohle má být vlastně první díl, takže ještě dva díly 700 stran zdlouhavého utrpení...

Blaník8
04.01.2021

Knihu jsem četla taky na doporučení, i když informací bylo mnoho:-), jsem ráda, že se mi kniha dostala do rukou, některé věci pro mne nové nebyly / hodně z této tématiky umí srozumitelně a lidsky vysvětlit Jana Radová /některé nové byly, ale asi si z obsáhlého textu musí člověk vytřídit věci, které s ním rezonují a pak se vám v životě hodně osvětlí a to je moc fajn pocit!:-):-) a ostatní k nám třeba dopluje v ten pravý čas....:-),.. anebo taky ne...kdoví?......:-)

knihyKeMne
12.12.2020

Stručně řečeno, a taky v duchu předchozího komentáře, autorka vám v knize několikrát pogratuluje, protože když zvládnete tuhle bichli přečíst celou, znamená to, že jste vyspělejší duše, které jediné jsou schopny dosáhnout ještě v současném životě setkání se svou druhou polovinou duše, takže hurá najděte odvahu opustit své stávající partnery, protože už beztak žijete v nefunkčním vztahu!

Dobře, dost jedovatosti :-) Já si jen nemohla pomoct :-) Je pravda, že autorka je děsně ukecaná, že je to fakt obsáhlá kniha, a to jen první díl chystané trojknihy! Takže to fakt není pro každého. A navíc tak drobným písmem. Ve skutečnosti se autorka v knize ke vztahům se dlouhou dobu vůbec nedostane, nebo jen nakousne (jako často, tzv. "ale o tom si povíme více později"), protože nejprve se obšírně dozvíte o všem možným, čakrách, meridiánech, morfických polích, černých a bílých duších (a pak vám vrtá celou dobu hlavou, kterou z nich jste, protože si nechcete moc fandit, ale černej nechce být snad nikdo).

Kniha vás nutí zamýšlet se nad svým dosavadním (a snad i budoucím) životě, nad vašimi minulými vztahy (do jaké kategorie by se asi tak daly zařadit...?), a samozřejmě i nad tím současným. No nevím, který vztah tuhle knihu ustojí. Takže bacha. Nebo naopak, pokud chcete toho svýho už dlouho opustit, a báli jste se, tak tohle vám dodá odvahu.

Jak píše autorka, rozmyslete si, než se začtete, protože tahle kniha vám změní život. (Hlavně asi vašemu partnerovi.)

namathur
25.11.2020

kompilát polopravd i mystických konstruktů, jenž dokáže pomoci i velice ublížit.

Nepozvedá ani tak vědomí, jako spíše sebevědomí, bohužel však falešně.
Čtěte opatrně, ideálně pouze tehdy, kdy tu knihu nepotřebujete!

ditul
18.08.2020

Úžasná kniha, která mi byla doporučena. Je úplně o něčem jiném, než jsem doposud četla. Rozšířila můj pohled na svět a dala mi spoustu vysvětlení. Těším se na její pokračování.
*Proto, když člověk propadne pocitu, že už výzvy, bolest či krizi nezvládne, že už nemůže dál, je to pouze z toho důvodu, že nejde cestou, kterou má jít. Uhnul ze směru, který si předsevzal a jeho Duše mu to dává touto bolestnou reakcí znát. Nebo je to proto, že je tak dalece pohlcen svým nižším já, že se k potenciálu své Duše vůbec nedostane. Protože síly máme vždycky k dispozici. Pokud ale zaměřujeme svou pozornost špatným směrem a jdeme proti sobě, nedosáhneme na ně. Naše Duše nám tak zprostředkovává skrze to, jak se ve svém životě cítíme, informace, zda jdeme správným směrem. Naše pocity jsou jako náš kompas či navigační systém

1