Zlomená přísaha

Zlomená přísaha https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8241/bmid_zlomena-prisaha-gKb-8241.jpg 4 29 7

Maggie O'Brienová, zdravotní sestra na traumatologické pohotovosti a navíc i záchranářka, která patří k jednotce rychlého nasazení v St. Louis, je neohrožená mladá žena. Vyrůstala jen s otcem, proslulým a obávaným policistou, tudíž ji v podstatě vychoval policejní sbor a ona cítí s policisty silnou spřízněnost. Díky tvrdé dřině se jí podařilo získat místo u zásahové jednotky a splnil se jí tak dávný sen. Má pocit, že může být konečně spokojená se životem. Platí to však jen do chvíle, než zjistí, že na pohotovosti kdosi neznámý vraždí pacienty-kriminálníky. Začne pátrat na vlastní pěst, kdo se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou, a postupem času s úžasem zjistí, že zdaleka nejde o jediného zoufalce... Její buldočí neústupnost způsobí, že si proti sobě poštve právě ty, které nejvíc obdivuje. Nebezpečí se stupňuje a Maggie se ocitá v ohrožení života...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

With a Vengeance , 2003

bekule
20.12.2021 5 z 5

Už druhá kniha po sobě která má nízké hodnocení ale mě opět mile překvapila.Napínavá,čtivá, zajímavý námět, bavila mě moc a to jsem se jí ve čtečce téměř rok vyhýbala. Styl mě sedl podobně jako u knihy čtené před ní takže opět další autorka kterou opět vyhledám.Určitě doporučuji.

Knihomolka506
19.12.2021 5 z 5

Kdo v nemocnici vraždí pacienty a ještě k tomu kriminálníky? To vypátrá s nasazením vlastního života Maggie, která je nejen zdravotní sestra , ale nově členka jednotky rychlého nasazení. Napínavý thriller z lékařského prostředí.

Jirinamac
30.06.2017 4 z 5

Prvních sto stran jsem se nemohla začíst a pak jsem četla stále. Konec jsem měla dva tipy. A můj hlavní tip vyšel, i když byl trochu jinak. Knížka není žádný trhák, ale dá se dočíst

moudivlacek
12.04.2017 4 z 5

Trošku jsem se ze začátku nemohla začíst, ale pak... Hlavně jsem hned tušila, kdo v tom určitě "jede", jen jsem se dost bála , jak to je se Seanem.
Maggie jsem obdivovala, že i když tušila a pak i zažívala na vlastní kůži problémy, "držela" se té správné cesty.
Konec je plný překvapení i jistot, ale přesto jsem byla za něj ráda. Asi tak by to vždy mělo dopadnout.
Autorka rozhodně umí psát detektivky z lékařského prostředí.

dominikB951
08.03.2016 4 z 5

Velmi dobrá knížka, bavila mě, zatím podle mě nejlepší od této autorky.

ovpana
27.12.2014 4 z 5

Zajímavé čtení z lékařské pohotovosti,dobře se čte až do konce.

soukroma
27.07.2014 3 z 5

Akční krimithriller - hrdinka zdravotnice v nemocnici a současně čerstvá paramedička u SWAT. Trochu moc akce a ne zrovna věrohodného krimi příběhu, málo humoru. Tentokrát mi hrdinové (a zejména jejich zázemí) nijak nepřirostli k srdci. Překlad titulu knihy mi velmi nesedí.