Zlatá kniha komunikace

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro usnadnění a zefektivnění komunikace v profesním i osobním životě skvěle poslouží Zlatá kniha komunikace. Třetí, opět rozšířené vydání této knihy, obsahuje to podstatné o všech důležitých komunikačních situacích. U každého tématu najdete nejen podrobné pasáže, ale i stručnou výstižnou "kuchařku", co dělat při jednání, zkoušce, konkurzu, prezentaci, konfliktu, týmové práci, poradě, kritice, motivování, srážce s blbcem aj. Toto nové vydání je díky barevné grafice mnohem přehlednější než vydání předchozí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78822/zlata-kniha-komunikace-78822.jpg 3.315
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Zlatá kniha komunikace

Rawen616
04.02.2017

Není to špatné. Řada pouček je opravdu prakticky využitelná ale zase takový klenot to není:-) Jako takový sympatický průlet psychologií komunikace ale postačí. Občas by neuškodilo trochu ubrat na sebechvále. Na druhou stranu, v knize je tak nějak vše podstatné co o komunikaci při podnikání nebo jednání se zákazníkem potřebujete( jak autor sám v textu často uvádí :-) ) a proto vám opravdu stačí přečíst jen tuto knihu a neztrácet čas s kvanty manažerských motivačních příruček a další takové literatury.

VojtechVe
17.01.2017

Vše o komunikaci v jedné knize? Ano i ne. Kniha je praktickou příručkou a opravdu se dá využít v každé situaci. Spoustu věcí jsem využil, doporučuji kvůli obsahu. Někdy je třeba překočit omáčku a sebechválu.