Zkurvenej příběh

Zkurvenej příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326564/bmid_zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 4 1361 1361

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire , 2015

jprst
30.07.2018 3 z 5

Tenhle příběh se autorovi se příliš nepovedl. Kvalitní a zajímavý námět by se dal asi využít daleko lépe, což autor umí a ve svých dalších knihách to i dokázal. Číst se to sice dá, ale pokud by to byla moje první kniha od tohoto autora, asi bych další již nevyhledával.

silhavaemilka
23.07.2018 4 z 5

Příběh se mi moc líbil, zvlášťe jeho konec a zamyšlení se na dnešní mocí internetu a všeho kolem. Nicméně kniha je místy hodně zdlouhavá, ale určitě doporučuji :)

nik077
08.07.2018 5 z 5

Bezva kniha....spisovatel nezklamal....kniha má super konec....jeho knihy mě fakt baví a dobře se mi čte.....

whiolet
07.07.2018 2 z 5

Zkurvenej příběh byl spíše zkurvená kniha se vším všudy. S nesympatickými postavami, překombinovaným dějem a nereálným koncem. Pro mě totálně zbytečné čtení.

miruska1
12.06.2018 5 z 5

Nadpis knihy je vystižny. koniec fakt prekvapivy. za mňa super kniha...autor nesklamal

Atlantis
30.05.2018 3 z 5

Zkurvenej příběh stojí na svém závěru. Ten jediný mne opravdu bavil a zaujal. Ano, je sice překombinovaný, ale po nudném zbytku knihy je velice osvěžující.
Minier píše neskutečně popisně. Cítí potřebu popisovat každou myšlenku postavy dvacetkrát, každý záliv desetkrát a každé uprdnutí před dvaceti lety třikrát. Nebýt těchto nechutně dlouhých a nudných pasáží, měla by kniha tři sta stran, a to by jí výrazně pomohlo.
Zkurvenej příběh je unylá kniha, která má velice slušný závěr. Je jen na vás, zda chcete pět set stran trpět, abyste si nakonec užili zbývajících sto dvacet.

tulip131
28.05.2018 4 z 5

Kniha by mohla být klidně kratší, rozhodně bych se obešla bez neustálých opakováních toho, jak jezdí trajektem tam a zpět, jak je záliv rozbouřeným apod. Pátrání děti na vlastní pěst, taky trochu utažené za vlasy. Kdyby si s tím autor trochu vyhrál, určitě by udělal líp. Každopádně příběh jako takový není vůbec špatný a závěr se četl sám.

zuz333
27.05.2018 2 z 5

Velke sklamanie, suhlasim s Limonadovyjoe nizsie..menej je niekedy viac

Limonadovyjoe
15.05.2018 2 z 5

No to byl teda zkurvenej příběh.. Na knihu jsem se podle hodnocení moc těšila a místo jásotu zklamání. První půlku knihy jsem musela několikrát na stránky databáze knih abych se ujistila, že se opravdu nejedná o teen či young adult román.. Do knihy jsem se musela nutit, a to jen proto abych se dočkala toho žjóóva wow závěru, který se nakonec nekonal, protože to bylo i na mě moc překombinované a hloupé. Nejsem si jista jestli dám Minierovi jeste šanci.

Moudd
28.04.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila,ale byla zbytečně rozvleklá.Kdyby autor zredukoval nejméně o 50 stránek,kniha by dostala větší spád a byla čtivější.

druzickaster
25.04.2018 5 z 5

U této knijhy mě zlákal název a ano, uznávám, název nelže. Autor umí velmi sugestivně popsat situaci a gradovat emoce. Napíná čtenáře až téměř do konce a daří se mu to po čertech dobře. Knihu doporučuju.

Dandy1
24.04.2018 4 z 5

Tady se prolíná více dějových linií. A každá z nich by mohla být samostatným zk... příběhem.

Jack Bauer
08.04.2018 5 z 5

Moje první kniha tohoto autora mě zaujala svým názvem a velmi vysokým hodnocením. Toto mistrovské dílo se čte jedním dechem a díky překvapivému závěru bych přidal ještě pár hvězdiček. Ani se mě nechce věřit, že to mělo přes 600 stránek, přečteno nějak moc rychle. Těším se na další Minierovi knihy.

miroslav1004
31.03.2018 5 z 5

Po přečtení této knihy mi v hlavě zůstaly smíšené pocity(smutek, hněv, radost...), ale to je dobře. Jako kdybych v tom ději opravdu byl, jako bych to opravdu prožíval já s postavami. Musím říct že v některých chvílích čtení se mi opravdu zvedl tep :-D. Ze začátku se čtenář kapičku musí přemáhat ke čtení ale od cca 2/3 se to čte samo. Nemohl jsem knihu odložit. Kdykoli byl chvíli čas, hned jsem četl:-D. knihu doporučuji všem, kdo mají rádi akci, drama, nečekané zvraty. Pouze musím upozornit že v knize je sem tam nějaké to sprosté slovo, ale bez nich by to nešlo. Zároveň by se měl čtenář trochu orientovat v moderní technice a sociálních sítích, ale né nějak dopodrobna jen takové základy. Určitě plánuji další knihu od tohoto autora a doufám že bude stejně tak fascinující jako tadle.

Radana44
30.03.2018 4 z 5

Četla jsem-Tma,Mráz i Kruh.Na tuhle knihu jsem se těšila a opravdu mě nezklamala.
Jen člověk nesmí přemýšlet do detailů,chvílemi trochu nereálné.

aginecka
28.03.2018 3 z 5

Takové nijaké to bylo... První část mě skutečně nebavila, pak se to rozpohybovalo, ale na rozdíl od prvních dvou dílů Martina Servaze mě to nechytlo. Připomínalo to spíš Tmu, překombinované a průhledné zároveň. Jediné, co zůstalo, je skvělý popis atmosféry.

zelenoockaa
24.03.2018 5 z 5

Opravdu jsem byla na konci překvapená z toho, jak se to celé vyvrbilo. Kniha super.

Sofós
15.03.2018 3 z 5

Rozporuplná kniha. Během první třetiny jsem se musela do čtení nutit. Vytrvala jsem a vyplatilo se. To co následovalo, bylo zkrátka skvělé! Promyšlený příběh mě doslova pohltil... Ale pak přišlo rozuzlení a velké zklamání. Závěr byl nereálný, překombinovaný, těžko uvěřitelný. Ale i tak kniha stojí za přečtení.

March
06.03.2018 5 z 5

Moje druha kniha od autora a za mě nadšení. Četla a četla a četla, dej mě naprosto vtáhnul. Jediné mínus bylo občas zdlouhavé popisování.

Jaruš7
06.03.2018 5 z 5

Titul byl pro mě v knihovně k nevyslovení, "no, ten Příběh, ten předposlední od mistra presu Miniera, ten se zelenou obálkou a číslem .... " . Věřila jsem, že by název mohl být jiný a já bych si ho pro sebe, mohla v příběhu najít. Zbytečně marné, měnit něco tak úderně výstižné.
Pocit, jako hrátky s úhořem nabitým elektřinou, každý informační dotyk má energii, která vtahuje příběh do bludiště napětí a zvolnit nehodlá.
Závěr je jako elegantní tornádo - Twister, spoušť , prozření.
Opět komprese problémů vsazených do příběhu.
Načteno, Prokop a Pavel Rýmský, 5*.

vraždy ostrovy tajemství technologie ztráta soukromí

Bernard Minier
francouzská, 1960