Zklamaná důvěra

Zklamaná důvěra https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59630/zklamana-duvera-59630.jpg 4 13 2

Čerstvá absolventka právnické fakulty Jennifer Lodgeová pracuje ve velké právnické firmě ve Filadelfii jako asistentka vynikajícího právníka Dana Caselly. Účastní se projednávání velkého případu - krádeže dvou milionů dolarů ze spravovaného majetku klienta konkurenční právnické firmy. Dan má obhajovat Scotta Sterlinga, zaměstnance své vlastní firmy, mladého právníka ze známé bohaté rodiny, jenž tvrdí, že peníze vzal v zoufalém pokusu krýt obrovské ztráty na burze, které utrpěl přítel jeho rodiny a správce předmětného svěřeného majetku, uhlobaron Curtis Mason, při soukromých investicích. Mason se nyní žalobou domáhá patnácti milionů dolarů. Během soudního procesu vyjde najevo, že Scott není tak naivní, jak zpočátku vypadal, a celá akce s krádeží peněz, důkladně předem promyšlená, měla vést k diskreditaci Curtise Masona. Ve složitém případu, v němž nechybí pokusy o vraždu i vražda samotná, se osudy Jenny a Dana stále proplétají a oba se dostávají do víru skandálů, žárlivosti, vydírání, podvodů a pedofilie, jejichž odhalování je spojeno s neustálým nebezpečím.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Oldag

Breach of Trust , 1996

Laf
Laf
13.01.2018 4 z 5

Skvěle napsaný příběh plný zápletek a různých zvratů. Hned od začátku mne příběh uchvátil a až do poslední stránky nepustil. Na nudu nezbylo místo :)

kika 13
kika 13
07.11.2012 4 z 5

Pěkný román,zamilovaný a opravdu dobře se čte.

Štítky knihy

soudní procesy soudy krimi právníci krádeže a loupeže podvody právnické prostředí

Autorovy další knížky

Bonnie MacDougal