Život po smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

JE SMRT NAŠÍM KONCEM? Anebo, jak tvrdí autor bestsellerů Dinesh D’Souza, se ve světle nejnovějších objevů ve fyzice a neurologii, nejpřesvědčivějších filozofických dedukcí a nejvěrohodnějších teorií biologů a antropologů jeví představa posmrtného života jako značně reálná? Kniha Život po smrti: Důkazy předkládá logické, vědecké argumenty pro to, že život po smrti je nejen možný, ale také velmi pravděpodobný. Má na své straně mnohem více důkazů než ateisté, podle nichž je smrt naším úplným a naprostým zánikem. D’Souza provokativním způsobem mistrovsky kombinuje argumenty filozofické, fyzikální a biologické s pronikavým rozborem jednotlivých pojetí posmrtného života ve světových náboženstvích a ukazuje, proč je reálné, že Shakespearův „neznámý kraj“ bude nakonec zmapován. Je to volné pokračování bestselleru Křesťanství a ateismus úplně jinak od stejného autora....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36108/zivot-po-smrti-36108.jpg 45
Žánr:
Duchovní literatura, Náboženství

Vydáno: , Ideál
Originální název:

Life after Death, Evidence, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Život po smrti

Erik77
07.10.2017

Výborná apologetická kniha. Autor ma opäť nesklamal

honajz
01.11.2015

Pro mne poněkud zklamání. Nemůžu se ubránit dojmu, že některé vývody plavou na vodě a že někdy je přání otcem myšlenky. Avšak ano, mnohá nastolená témata stojí za zamyšlení a další zkoumání. Minimálně má autor pravdu v tom, že kvantová fyzika a teorie strun hodně nabourávají hmotný pohled vědy na svět. O mravním imperativu v každém člověku pak více napsal C. S. Lewis, který byl i konzistentnější s logickými postupy a vývody.


Garik
07.08.2015

Predošlá kniha Dinesha D’Souzu (Křesťanství a ateismus úplně jinak) bola vynikajúcou a excelentnou obhajobou kresťanstva.
U Života po smrti som žiaľ tento dojem nemal (nepáčilo sa mi napr. aj to, že hneď v úvode knihy, miesto toho, aby sa autor prejavil v pravej kresťanskej pokore, vyznievali z jeho výrokov – povedal by som „typicky americké“ – nabubrenosť a chvastúnstvo). Napriek tomu táto kniha stojí za prečítanie a zamyslenie.