Život na burze bez příkras, napřímo a pravdivě

Život na burze bez příkras, napřímo a pravdivě https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522041/zivot-na-burze-bez-prikras-naprimo--qmE-522041.png 3 2 2

Kniha Život na burze je místy příběhová - obsahuje sekvence ze života na burze tak, jak se udály mně a některým mým parťákům. Je motivační - je o hledání motivace, cesty a východisek pro životní styl, který nás baví a naplňuje. Odpovídá na otázky PROČ. A je i lehce expertní. Neobsahuje sice exaktní návody pro obchodování na burze, ale ve druhé části (jedná se o dvojknihu) vysvětlí i JAK na burze děláme peníze a jak začít.... celý text

Kosmonaut007
07.12.2023 odpad!

Předchozí (a jediné) recenzi bych nevěřil ani slovo. Podle mě je koupená a stojí za starou bačkoru - stejně jako knížka

Artim
03.09.2023 5 z 5

Už 5 let se zajímám o burzu, konkrétně obchodování s komoditními indexy.
Na knize mě fascinuje, že přesně vystihla mé pocity a to jak ty pozitivní tak především ty negativní. Je skvělým úvodem pro začátečníky ale i pokročilé, kteří jsou stále ve fázi hledání stejně jako já.
Nyní už jsem v kurzu Hrajeme si na burze a nesmírně se těším na další lekce a postupný přechod do live obchodování!

tajemství spekulativní literatura podnikání svoboda životní styl motivační knihy obchodování, prodej burzy investování

2023  50%Život na burze bez příkras, napřímo a pravdivě
2021  60%Život na burze lehce mimo systém

Kniha Život na burze bez příkras, napřímo a pravdivě je v