Živí mrtví 4: Touha je slepá

Na hrdinu dopadají rány ze všech stran a aby ochránil své lidi, je nucený začít dělat nelítostná rozhodnutí. Mění se… a rozhodně ne k lepšímu. A ostatní na tom nejsou o moc lépe. Jsou sice v bezpečí před zombiemi, ale ne před sebou navzájem. Emoce vybublávají na povrch a stačí maličkost, aby se všechno zhroutilo a lidé začali znovu umírat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102557/zivi-mrtvi-4-touha-je-slepa-102557.jpg 4.4217

Živí mrtví (komiks) 4.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

The Walking Dead Volume 4: The Heart's Desire, 2005

Kniha Živí mrtví 4: Touha je slepá

KubaHanzelin
01. listopadu

Pořád kvalitní, ale bohužel trochu slabší..
Příběh se moc neposunul, ale naopak co se posunulo je vývoj postav, a taky nám jedna nová postava, v tomto případě Michonne, což je jedna z mých oblíbených postav v seriálu, tady zatím nevím co si o ni myslet, ale na to je po jednom svazku určitě ještě brzo..
JInak ano, název "Touha je slepá" je i pro tentokrát sakra trefná..

katka134

Vždycky jsem si říkala, že je to "takovej hezkej horor". Ale v současné situaci naší planety, si to už nemyslím. Rickova slova: " Nic už nebude jako dřív " , mě docela děsí.

antonin0999

Za mě dějově trochu slabší díl. Tentokrát se spíš tak trochu ploužíme mezilidskými vztahy, zásadních akcí je málo a jsou někdy trochu zbytečně natahované. Nová postava je příslibem do dalšího pokračování. Výtvarné zpracování si drží svůj standard.

Davidsonová

Perfektně rozjetá série, není co řešit. Vlastně je co řešit,. Hlavní hrdinové příběhu stále něco řeší. Téma dne: Přežít další den. Až z hrůzou sleduji, kolik již vyšlo knih a já mám jen sedm kousků. Musím okamžitě něco dokoupit, jinak se zaseknu.....

DarylDixon
16.12.2018

Tady není co řešit, dvě dávky. Zhltnu vždy dva sešity pěkně za sebou. Masakr, krev, brutalita, knechtovní kresba a bomba scénář. A to jsem teprv na počátku.

Atlantis
12.09.2018

Vztahovka uprostřed zombie apokalypsy. Tohle přece přesně chceme. Kdo koho miluje / nenávidí prostě jde udělat lépe, takhle ne. Slabý díl.

Mercatino
25.05.2018

Zabijeme všechny zombie, ale první se postřílíme všichni navzájem a ještě si předtím rozbijeme dršky :) Komiks mě nepřestává uchvacovat v tom, že se řeší všechno možné a přitom nic. Dokonalé.

gaspoda
24.12.2017

jooo konečně trochu dusna mezi skupinou to je vončo.

Batman: Kameňák a další příběhy
Batman: Kameňák a další příběhy