Živí mrtví 4: Touha je slepá

Na hrdinu dopadají rány ze všech stran a aby ochránil své lidi, je nucený začít dělat nelítostná rozhodnutí. Mění se… a rozhodně ne k lepšímu. A ostatní na tom nejsou o moc lépe. Jsou sice v bezpečí před zombiemi, ale ne před sebou navzájem. Emoce vybublávají na povrch a stačí maličkost, aby se všechno zhroutilo a lidé začali znovu umírat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/102557/zivi-mrtvi-4-touha-je-slepa-102557.jpg 4.5198

Živí mrtví (komiks) 4.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

The Walking Dead Volume 4: The Heart's Desire, 2005

Kniha Živí mrtví 4: Touha je slepá

DarylDixon
16.12.2018

Tady není co řešit, dvě dávky. Zhltnu vždy dva sešity pěkně za sebou. Masakr, krev, brutalita, knechtovní kresba a bomba scénář. A to jsem teprv na počátku.

Atlantis
12.09.2018

Vztahovka uprostřed zombie apokalypsy. Tohle přece přesně chceme. Kdo koho miluje / nenávidí prostě jde udělat lépe, takhle ne. Slabý díl.

Mercatino
25.05.2018

Zabijeme všechny zombie, ale první se postřílíme všichni navzájem a ještě si předtím rozbijeme dršky :) Komiks mě nepřestává uchvacovat v tom, že se řeší všechno možné a přitom nic. Dokonalé.

gaspoda
24.12.2017

jooo konečně trochu dusna mezi skupinou to je vončo.

trudoš
13.06.2017

Zběsilé tempo nasazené v předchozích dílech trochu polevilo na dravosti a Robert Kirkman tentokrát šlape na krk vzrůstající ponorce mezi našimi oblíbenými přeživšími. Jednotlivé kroky postav, které by v normálním životě nerozhodili ani cholerického vrabčáka, se v novém světě mění v zápalnou šňůru, jejíž délka je přímo úměrná počtu zombíků, stahujících se kolem plotu spásné věznice. Naneštěstí psychologie je jedna věc a logika druhá, pročež ne vždy se podaří oboje skloubit dohromady. Takže i když je většina slovních přestřelek z dramatického hlediska zajímavá, dost často působí jako předem vymyšlený koncept. Dobře tak z toho vychází pouze Rick, který si o situaci venku nedělá iluze. Ostatní se zabývají mileneckými vztahy, morálkou, nebo - probůh - demokracií. A v tomhle ohledu mě to moc nebavilo, přestože zvraty stojí skutečně za to. Každopádně se objevuje Michonne, první festovně šáhlá figura v téhle sérii, u níž si skutečně nemůžete být jisti, na kterou stranu barikády vlastně patří.

Kopta
24.06.2016

Lehký úpadek. Ale jen lehký. Začíná se z toho stávat menší telenovela a to je něco, co ve Walking Dead moc vidět nechceme. Je to furt úžasné v tom klasickém komiksovém stylu, ale trochu to hraje na propletenost vztahů mezi lidmi a jejich demencí. A to se mi nelíbí, protože to připomíná seriál.

Dvoja
22.01.2016

I další díl si drží skvělou úroveň. Nedoufala jsem (a ani by to snad nebylo možné), aby byl děj i dalšího pokračování našlapán tolika zvraty a celkovým napětím jako v "Bezpečí za mřížemi". Přesto nemůžu po porovnání dát více než 4,5*.
Já jsem spokojená :)

Kormorán
19.01.2016

Po výborném příchodu do vězení bohužel strmý pád a zatím nejhorší sešit Živých mrtvých. Děj se prakticky nikam neposune, vztahy mezi hrdiny jsou napsané na úrovni laciné soap opery a o to víc mě mrzí, že právě tady Rick pronese nejikoničtější větu celé série: "MY JSME ŽIVÍ MRTVÍ!" Stejně jako seriál, i komiksová předloha si umí vybrat slabší místo...