Žil jsem jako kniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Léto je konečně tady a Darek už se nemůže dočkat, až bude házet pytlíky s vodou na pošťácké auto, lézt po střeše garáže, zkrátka vyvádět všechno možné. Jenže když se jej rodiče rozhodnou poslat na Vzdělávací tábor, všechny jeho sny se rozplynou. Darek navíc nenávidí čtení a knížky. Ale na táboře ho nečeká zdaleka jen otrava. Najde si nové kamarády, zažije spoustu dobrodružství a dokonce odhalí i jedno hrozivé rodinné tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173457/zil-jsem-jako-kniha-173457.jpg 3.118
Série:

Žil jsem jako 1.


Žánr:
Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

My Life as a Book, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Žil jsem jako kniha

Atlantis
15.07.2019

Příjemná kniha, rád bych přidal ještě půl hvězdy. Příběhy kluka, který je nucen se chystat do školy i přes letní prázdniny, což je pro něj samozřejmě noční můra. Prožívá přes léto několik epizodek, vytvoří si nové přátele, jede na dovolenou. Celkem klasika. Hlavní dějovou linkou asi má být úmrtí jeho holky na hlídání, ale tato nit pak lehce zapadá. A to je asi největším problémem této knihy. Skládá se z několika menších dětských zážitků (což ve výsledku dává smysl), ale já bych potřeboval jednotný příběh, který by je více spojil dohromady.
Žil jsem jako kniha je příjemné počtení, které bych ocenil o to víc, kdyby mi bylo např. deset let.

Karola050716
01.07.2019

Překvapivě jsem se bavila..měla svoje kouzlo a i rozuzlení tajemství mi přišlo na dětskou knihu odpovídající.


KattyAnnyCte
29.06.2018

Líbila se mi hlavně kvůli zápletce nejdřív mě přitahovalo to že to je na styl malého poseroutky, ale když se Derek ocitl na půdě změnil můj pohled na tuhle knihu četla jsem jí skoro všude a pořád ,dokud jsem nebyla na konci. Hlavně bylo super to ,že se Derek pomalu dozvídá drsnou pravdu o tom co zjistil na půdě (nechci spoilerovat). Taky doporučím nečtenářům.

bibi.r
06.05.2016

Mrzí mě, že potenciál zápletky s novinovým článkem nebyl dostatečně využit, tak nějak to vyšumělo. Navíc jsem tam nějak vůbec nezaznamenala u Dereka nějaký pokrok ohledně obliby knih a čtení. Škoda.

Knihomol23
26.01.2015

Pardon že ruším,ale všiml jsem si chyby v textu:Darek na zadní straně knihy je napsáno Derek.

TerJac
08.01.2014

opět alá poseroutka ... zajímavé názvově, příběhově o ničem!

Njzy
13.10.2013

Knížka se mi velice líbila, ten příběh opravdu chytá za srdce.

tyzik.cejka
27.09.2013

takových knih už máme hromady přesto je kniha svým způsobem moje oblíbená a bude čtěte