Žil jsem jako pedofil

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Osobní zpověď člověka, který se narodil s odlišnou sexuální orientací a byl odsouzen za pohlavní zneužití osob mladších 15 let. Vypráví o jeho dětství, dospívání, kdy si začal uvědomovat svou sexuální orientaci, o letech strávených vedením chlapeckého oddílu, o období sexuální adaptace, v němž se snažil navázat partnerský vztah se ženou, o neustálém tlaku obrovského pokušení, kterému několikrát podlehl. Následuje soud, ochranná ústavní léčba a kastrace, pro niž se dobrovolně rozhodl, a nástup k trestu odnětí svobody. Autor, který má dlouholetou novinářskou zkušenost, líčí svůj příběh poutavě s velkou otevřeností a odvahou, což umožní pochopit prožívání a společenské postavení člověka se sexuální deviací....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44990/zil-jsem-jako-pedofil-9UR-44990.jpg 4.247
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Žil jsem jako pedofil

Filipín
03.02.2020

Děkuji autorovi za upřímnou zpověď. I taková deviace si zaslouží pochopení a oceňuji snahu o nápravu, i když se některým situacím dalo zabránit např.absencí práce v dětských kolektivech. Ale znáte to - po bitvě je každý král. Doporučuji přečíst.

jaroiva
07.11.2018

Dost síla kniha! Nedělala mi dobře, ale doporučuji přečíst.


Dakki
15.07.2017

Začal jsem knihu číst jen ze zajímavosti ale postupem času mě víc a víc zaujala. Autor ač opravdu všeho velmi lituje a snaží se, není schopen svůj životní úděl samostatně bez pomoci zvládnout. Je to velmi působivý pohled z druhé strany za který jsem vděčný a doporučuji všem si přečíst.

Ei.leen
09.07.2014

Knihu Žil jsem jako pedofil jsem si přečetla po tom, co jsme na kurzu krizové intervence probírali fakt, že na linky důvěry často volají pedofilové, kteří žádné dítě nezneužili, ale pociťují velký problém překonat puzení. To mě přimělo dívat se na pedofily jako na lidi, kteří se narodili se sexuální orientací, kterou si nevybrali a je pro ně těžké s ní žít. Tahle kniha mi byla doporučena jako perfektní ukázka toho, co prožívá pedofil, který si plně uvědomuje závažnost své deviace a nechce nikomu ublížit. Dilemata která takový člověk v sobě řeší, jsou jen těžko představitelná pro někoho, kdo to nezažil a ještě hůř pro toho, kdo pedofily opovrhuje. Podle mě se autorovi podařilo podat co nejupřímnější zprávu o tom, co prožíval, a to bylo přesně to, co jsem od knihy chtěla. Skvělá kniha jak pro psychology a jiné pomáhající profese, tak i pro laiky.

Guepp
06.03.2014

Doporučuji přečíst všem! I když věci, které udělal jsou neomluvitelné a strašné, aspoň pro jeho chování - celkově všech - najdete jakési pochopení - ani oni to nemají lehké a jejich život je plný přemáhání a strachu.

whitelilith
12.08.2013

Velmi čtivě popsaný problém ze strany "nemocného-pedofila". Myslím, že spoustu lidí to donutí se zamyslet nad nenávistí vůči těmto lidem. Oni si tu orientaci opravdu nevybrali a je složité s ní žít a u autora je vidět, jak se s ní snaží bojovat, ale jak je to silnější, než on sám a jeho vůle. Doporučuji přečíst určitě všem, kteří pracují s dětmi, psychologům a sociálním pracovníkům a samozřejmě i rodičům dětí.

Clairka
22.05.2013

Nevim.....pro mě je nepochopitelné, že ikdyž věděli, co provedl i nadále mu dovolili pracovat s dětmi.... Ale vrátim se k hodnocení .... Kniha se čte dobře, je vidět, že autor lituje svých činů, ale pro mě to už pořád bude hajzl .... Ale doporučuji přečíst :-)

Leskodka
05.03.2013

Zajímavé čtení, jsem ráda, že jsem si ji přečetla, pohled na problematiku z druhé strany...doporučuji přečíst.

1