Zhýralý hrabě

Zhýralý hrabě https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81961/zhyraly-hrabe-81961.jpg 4 17 3

Nevinná dívka… Slušná a nevinná slečna Madeline Langleyová vůbec netuší, čím vzbudila pozornost a zájem urozeného lorda. Ví jen to, že jeho pozornosti jsou nežádoucí a zcela nevhodné! …a pochybný zpustlík! Když ji z jeho spárů vysvobodí pohledný cizinec, Madeline cítí především obrovskou úlevu. Nepodezírá svého vysokého mužného zachránce z ničeho zlého. Proto ji nesmírně překvapí, jak temná pověst jej provází.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Wicked Earl , 2007

vcielka
10.05.2020 3 z 5

(SPOILER) Nic tak iritujuce ako meno hlavneho zloducha som v poslednej dobe nezazila. Bolo dlhe a krkolomne a zo zaciatku knihy bolo snad v kazdej vete az to zacalo neskutocne liezt na nervy. Tu knihu si uz len kvoli tomu nikdy viac neprecitam. No a hlavni hrdinovia? Ona hlupa. Niekedy vsak mala svetle chvilky. A on sa velmi od nej nelisil. Ziadny charakter v knizke nestal za zapamatanie si. Mozno az na vikomta Varingtona. Zaujimalo by ma ako to ze on je vikomt a jeho brat grof. Skoda, ze to nevysvetlili. Samotny pribeh mal aspon dej. Inak grof sa svojej zene priznal, ze svoju mrtvu snubenicu nikdy nemiloval, ze sa zasnubili len preto, ze ich rodicia boli dobri priatelia, ale vkuse spomina, ze uz 5 rokov, od jej smrti, nemal zensku a neodvazuje sa zasa citit nezne city. Trochu si kniha v tomto protireci. Mimochodom trochu menej myslienkovych naivnych kecov a knizka by bola lepsia.

havrmoni
09.06.2019 5 z 5

Moc pěkné. O osudech Tregellasova bratra lorda Varingtona se dočtete v knize Dáma z moře.

miruska1
05.06.2013 5 z 5

Pačila sa mi, je tam nielen romantika ale i napetie.

harlekýnky historické romance

Margaret McPhee