Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti

Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152585/zhubnete-jednou-provzdy-najezte-se-do-stihlosti-152585.jpg 3 142 34

Každé přijaté sousto rozhoduje o našem budoucím zdraví, pocitech, vzhledu. Stejně tak naše současné zdraví, pocit y a vzhled jsou následkem předcházejícího způsobu stravování a př stupu k sobě samému… Říká se, že láska léčí a uzdravuje, dělejme tedy všechno s největší láskou, jakou momentálně můžeme dát sobě a okolí, a i z našeho jídla se stane ten nejúžasnější lék.... celý text

Dominka09
11.02.2017 4 z 5

Dieta jako taková pro mě byla utrpení. Jídla která jsem do teď neměl moc v lásce (řepa, brokolice, cuketa) od teď přímo nenávidím. Vadilo mi, že se jídla stále opakují do kola a, že jsou takřka bez nápadu. Popravdě mi ta detoxikační dieta moc nedala cítím se pořád stejně jako na začátku, akorát jsem si uvědomila jak obrovsky miluju jídlo a jak mi můžou chybět úplně obyčejné potraviny.
Ovšem knihu samotnou hodnotím velice kladně, jde vidět, že paní Antónia se v tom opravdu vyzná a možná jsem se i díky tomu já dozvědělo něco víc o funkčnosti jídla v lidském těle.

elaine
30.06.2016 5 z 5

Poprvé se mi podařilo dle jídelníčku zhubnout. Byla jsem spokojená. Podruhé se mi již některá jídla zprotivily a šlo to hůře. Nicméně, doteď mám oblíbené některé její recepty - perkelt, cuketu, řepu s tuňákem, či s mrkví a hráškem, fazolky a jiné. K dietě se místy alespoň částečně vracím.

tabape
23.05.2016 5 z 5

Kniha se čte jako nic. Obsahuje důležité informace o stravě a perfektní recepty na zdravé a chutné jídla. Doporučuji!

Lucek
27.02.2016 3 z 5

Kniha by mohla být přehlednější.
Nicméně metoda dle Mačingové funguje ;-)

Prateri
24.05.2015 4 z 5

Jedu podle knihy od února. Bez hladu a "chutí na něco" je pryč 7 kg. Jestli se mi bude i nadále dařit, přidám další hvězdičku:-).
Září - 11 kg dole :-)).

dendisek3
12.03.2015 5 z 5

Skvělá kniha =)

Olivie11
28.06.2014 5 z 5

Knižku jsem si koupila a jsem nadšená.Nechci hubnout,ale aspoň trošku zdravě jíst a tady je spousta receptů.

Ankavi
08.06.2014 4 z 5

Ačkoli nejsem, jak profesí, tak v rámci vaření pro rodinu, vyznavačkou žádných drastických diet ani jiných "šoků" pro organismus, tak v této knize jsem našla hodně inspirace. Není mi jedno, co doma jíme, nechci, abychom tloustli - ale naopak nejsem zastánce ani jednostranné stravy, byť by byla sebezdravější. Tato kniha není návodem jak jíst, nebo jak vařit. Ale může vnést do vaší kuchyně svěží vánek, inspiraci, nové podněty, kterými lze zavedená jídla prostřídat či oživit. Jediné, s čím jsem měla problém, je červená řepa, protože tu já osobně moc nemusím. Na knize se mně líbí i ta provázanost ve smyslu "jsme to, co jíme" - tedy pokud vaříme s láskou a úctou ke svému tělu a jíme s chutí, nemůže nám to škodit :-) Ale všeho s mírou - tedy i Mačingové :-)

AndreaD
28.05.2014 3 z 5

Nakoľko má každý z nás iný organizmus, je naozaj otázne na koho to ako pôsobí. Ja som veľký skeptik a preto som brala túto knižku s rezervou. Rozhodla som sa preto detox vyskúšať na vlastnej koži. Najprv som bola 3 dni nafúknutá ako balón a mala som fakt chuť to vzdať. Na štvrtý deň prišlo odľahčenie a od toho dňa som bola ako vymenená. Ak nemá niekto v sebe sebazaprenie, tak nech po knižke ani nesiaha. Ja som schudla z detoxu "len 2 kg", ale v páse cca 7 cm. Môžem teda aj zo skúsenosti povedať, že to nie je typ rýchleho chudnutia a drastických diét. Strieda sa aj sladké, aj slané. Určite si v jedálničku nájdete pokrmy, ktoré budete používať aj mimo detox. Nemyslím si, že Mačingová nemá pravdu. Minimálne sa budete cítiť uvoľnenejšia, ľahšia, akoby Vám "svitlo v hlave", plná energie. Dodnes z tejto knižky čerpám, stravovanie podľa krvných skupín je ako ušité na môj citlivý žalúdok a aj keď niekedy zhreším, tak moje telo už reaguje odlišne ako keď bolo toxikované dlhodobo. Podľa mňa je to oveľa zdravšie ako drastické diéty. Knižka je napísaná zrozumiteľne, autorka nenásilne vysvetľuje svoje skúsenosti a tiež skúsenosti iných žien s touto diétou, dopľňa ju obrázkami. Myslím, že to je jedna z alternatív ako uľaviť svojmu organizmu.

Antoaneta
10.04.2014 5 z 5

Pěkně napsaná kniha ,ne každý zvládne dodržet ten jídelníček ale určitě se z knihy dá čerpat pro mně je rozhodně přínosem spoustu věcí zařadím do našeho jídelníčku .

sosna
23.01.2014

Já osobně zhubla za pů roku 13 kg. Mačingová opravdu funguje, ale je třeba dodržovat daný jídelníček i po detoxu...No já to úplně nezvládla a po roce a půl zase 6 kg nahoře... Ale stále lepší, než startovací váha...

vladuš
08.04.2013 5 z 5

Výborná kniha,jak si očistit organismus od škodlivých látek/hlavně kyselin/ a zároveň zredukovat svoji váhu. Opravdu to funguje, mohu doporučit.

SPimy
02.01.2013 4 z 5

Cílem knížky je hlavně to, abyste se naučili zdravě stravovat. Má to změnit váš pohled na to, jak a co jíte. A trochu vám v tom vytvořit návyky. Jak skládat stravu, nemíchat bílkoviny a sacharidy, jak vařit ze zeleniny a že je to vlastně dobré a že nejzdravější je celer, mrkev a řepa a měli bychom se naučit je jíst. Že podle 28denního jídelníčku každý, kdo se klasicky, tedy příšerně stravuje (aniž by si to uvědomoval či myslel), je jisté ;-)
Nevýhoda knížky je, že autorka je lehká chaotička. Některé informace opakuje víckrát, některé jaksi zapomene zmínit v uceleném přehledu a trousí je pak v druhé části mezi recepty a pod. Ale pokud si přečtete knížku opravdu celou a uděláte si poznámky, to podstatné tam paní opravdu dala a je dobré to vědět.

Alix
17.05.2012 3 z 5

Podle jídelníčku na 28 dní musí zhubnout každý, kdo ho bude dodržovat. Kromě zeleniny, občas ovoce a kousku masa tam toho na jídlo víc není. Na rychlé zhubnutí dobré, ale na delší trať se většině lidí zelenina asi naprosto zhnusí.