Země plná otroků: Pravda o (vašich) mužích

Dominika Svobodová je elitní česká Domina, která se rozhodla zveřejnit zážitky a historky ze své mnohaleté praxe. Hrdiny jejích povídek, jež vycházejí ze skutečných zážitků (změněna byla pouze jména postav) jsou obyčejní lidé, které denně potkáváte - vaši kamarádi či manželé. Domina je zná jinak než vy... Díky autorčiným vysvětlujícím poznámkám kniha rovněž vtipnou a nevulgární formou odpovídá na vše, co jste kdy o Dominách (a zejména mužích, kteří k nim chodí ), chtěli vědět. Jak lekce u Dominy probíhají, co se během nich smí a nesmí, kdo na ně chodí, čím Madam obdarovává......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171370/zeme-plna-otroku-pravda-o-vasich-mu-Vf2-171370.jpg 3.312
Literatura naučná, Erotika
Vydáno:, Amaprint-Kerndl

Kniha Země plná otroků: Pravda o (vašich) mužích

MinaHawke

Knížka není špatná, je vtipná. Nebo tedy já se u ní zasmála, ale je celkem krátká, takže je přečtená za chvíli.

DK197

Špatné to nebylo. :-) Na rozšíření obzoru - způsobem, který snad nikoho nepohorší, ale zapřísáhlé konzervativce asi i přesto trošku šokuje - je to dobré. Místy vtipné, místy zajímavé... na druhou stranu mě to ovšem ale neoslovilo natolik, že bych nedočkavě vyhlížela další autorčinu knihu - detektivka má přednost. :-) 50 %

konrad9388
15.11.2017

Vtipná a vcelku zábavná knížka, o věcech, o kterých se veřejně moc nemluví. Vhodná i pro vanilky, po přečtení nehrozí žádné následky.

hydra
17.03.2014

Vtipné, svěží, odsýpající - až moc odsýpající, to je jediná výtka..ne, že bych potřeboval v knihách vatu, ale tady je to jaksi moc rychlé místy..nicméně bavil jsem se a cesta tramvají č. 9 už asi nikdy nebude jako předtím:-)))) S autorkou byl nedávno rozhovor v Instinktu včetně fotek, což je fajn doplnění, přeci jen, zejména u této tématiky nelze podceňovat i vizualizaci:-))
Z tohoto pohledu mají web stránky knihy co dohánět (výzva pro autorku, pokud to tady čte)...:-)

BDSM sexuální úchylky erotika sex životní styl sexualita

Autor knihy

Dominika Svobodová