Ze života blbky

Ze života blbky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304240/bmid_ze-zivota-blbky-a7y-304240.jpg 4 26 7

Míváte někdy den blbec, kdy si říkáte, že tohle se může stát jen vám? Sníte o něčem či o někom a když to něco či někoho dostanete, tak zjistíte, že chcete něco úplně jiného? Zamilujete se nepochopitelně do naprosto nevhodného partnera a po čase si říkáte, kam jste dali oči a mozek? Přesně takové situace zažívá mladá dívka, která si své trapasy a životní eskapády zapisuje do deníku. Možná si ho vede pro to, aby si později připomínala své zážitky a partnery. Možná ho píše proto, aby mohla uspokojit vaši touhu zasmát se cizímu neštěstí.... celý text

jana79
jana79
24.02.2019 3 z 5

Libila se mi obálka,nazev i kniha. Neotrela,napsana vtipne,proste zustane u me v knihovnicce.

janasim
janasim
07.02.2018 5 z 5

Jako tak tuto knížku musíte mít! Asi jsem jí četla ve správnou chvíli,protože jsem si jí mimořádně užila. Je to taková oddechová jednohubka,příjemná rozsahem a obrovským vtipem!

alnahu
alnahu
28.02.2017 3 z 5

Docela vtipná oddechovka. Život bláznivé holky , co vše prožije během jednoho roku ,psáno formou deníku.

perpe2a
perpe2a
18.02.2017 2 z 5

No co říct, jsou to opravdu životní situace blbky. Jako oddechovka u které nemusíte používat mozek se dá. Jinak je vhodná spíše pro náctileté. Za mě nee.

lenkaabooks
lenkaabooks
26.01.2017 3 z 5

Jeden rok v životě věkově neurčené bláznivky. Četlo se to svižně, napsané to bylo vtipně.

AnickaMufinka
AnickaMufinka
14.01.2017 5 z 5

ma prvni prectena kniha v roce 2017 a zrejme vykroceni spravnym smerem :)pobavila...chytla..zasmala jsem se..parada :) doporucuju a budu se tesit na pokracovani

DariDerek
DariDerek
21.08.2016 4 z 5

Naprosto vtipně popsaný rok ze života blbky, zasmějete se cizímu neštěstí a budete rádi, že v tom nejste sami! :-) Více v recenzi v záložkách :-)

Jana Nováková
česká, 1989
2016  70%Ze života blbky
2018  75%Ze života blbky 2

Kniha Ze života blbky je v