Zdraví člověka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S.N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to totiž právě vážné nemoci a problémy, které je přivádějí ke snaze o pochopení toho, co je to život, k otázkám, v čem spočívá jeho smysl, zda existuje souvislost mezi minulostí a budoucností, zda platí takový pojem jako karma, jaké dopady mají lidské neřesti či jak své neřesti odčinit. Ne všichni lidé se ale dokáži zorientovat v tak obrovském množství informací, které k nám přicházejí ze všech stran.
Současné zdravotnictví v podstatě funguje tak, že nemoc buď přemění na jinou, nebo její akutní formu převede do chronické. V důsledku toho člověk sice nezažívá silné utrpení, ale nemoc nikam nezmizí.
Sergej Nikolajevič Lazarev objevil, že vyléčit se je možné skrze pochopení. Když člověk porozumí zákonům bytí a uvědomí si, co je skutečně dobré a co špatné, pak nemoc zmizí sama od sebe.
Pochopení léči lépe než léky.
Vesmírné zákony a principy, jejichž znalost opravdové pochopení, jsou popsány v této knize.

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351521/zdravi-cloveka-WtW-351521.jpg 55
Žánr:
Duchovní literatura, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno:, Amaratime
Počet stran:134
Jazyk vydání:český
Překlad:Ludmila Nováková
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-906389-3-8
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Zdraví člověka

Přidat komentář
Jelitovna
13.10.2017

Ocituji kousek z poslední stránky:
"Pokud kalkulujete, že se po přečtení knihy uzdravíte a stanete se bohatými, aniž byste něco dělali, raději ji hned zavřete. Skutečné změny se dosahují díky tvrdé práci. Změny a očištění duše jsou procesem poměrně bolestným, ale pokud jste opravdu vykročili a jdete tímto směrem, pak dokážete změnit svůj osud, charakter a pomoci svým dětem, vnukům a dokonce i svým příbuzným. Nejprve potřebujete základní znalosti, které by se měly usadit ve vašem nitru a přinést první impuls, a pak můžete postupně množství informací zvyšovat, rozvíjet a prohlubovat své porozumění, svou připravenost ke změně a ochotu stát se jiným člověkem s jiným charakterem a osudem."

Simona 973
28.09.2017

Jedna z nejlepších knih od S.N.Lazareva vydána v ČR! Je v ni, dalo by se říci veškeré shrnutí všech informací týkající se jeho celoživotního výzkumu a poznání, co je to život,člověk,duše,karma,jak funguji vesmírné zákony ...význam náboženství -křesťanství.
Otevírá oči slepím a posouvá ty,kteří se rozhodli a snaží jít v životě tím správným směrem.