Zdravé nohy pro vaše dítě

Zdravé nohy pro vaše dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143775/zdrave-nohy-pro-vase-dite-143775.png 5 5 2

Základem zdravých a aktivních dětských nohou je chůze naboso, vhodná obuv a cílevědomé cvičení. Tato kniha přináší 32 nejlepších cviků z dvacetiletého výzkumu spirální dynamiky a její školy nohou: cvičení doma i venku, pro jednotlivce i skupiny, pro děti i rodiče. Díky těmto cvičením bodou dětské nohy silnější a jistější. Navíc podporují správné držení těla a svižnou chůzi.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Poznání

Gesunde Füße für Ihr Kind , 2007

IvonaK
14.06.2018 5 z 5

Velmi zajímavé nápady, jak naše chodidla zabavit i jinak, než aby musely být celý den v ponožkách. Můžou být od barvy, voňavé od mýdla a také jsou zde připraveny zajímavé cviky.

Danafantom
05.01.2013 5 z 5

Pro rodiče dětí s ortopedickými problémy je tato kniha řekla bych osvěžením, protože je taková lidská, narozdíl od některých doktorů. A nejspíš vám sdělí to, co by vám váš ortoped nejspíš nikdy neprozradil, třeba to, že vložky do bot se předepisují hlavně proto, že to rodiče očekávají, ale jejich použití může být někdy spíš na škodu. Cviky pro děti jsou jednoduché, některé příjemné, a hlavně podané hravě. 100% doporučuju.

bosky nemoci nohou

Christian Larsen
švýcarská, 1956
2005  87%Zdravá chůze po celý život
2012  87%Skolióza
2013  100%Medical Yoga
2009  100%Zdravé nohy pro vaše dítě
2010  89%Držení těla

Kniha Zdravé nohy pro vaše dítě je v