Zdravá chůze po celý život

Tato přehledná příručka vám pomůže přesně zhodnotit stav vašich nohou. Poté vás seznámí s účinným tréninkovým programem. 50 cvičení pro zdravé nohy. Poznáváme a odstraňujeme nesprávnou zátěž nohou. Trénink místo operace - úspěšná metoda Spiraldynamik. Gymnastika nohou u vbočeného palce, ostruhy patní kosti, plochých nohou atd....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123513/zdrava-chuze-po-cely-zivot-123513.jpg 4.316
Literatura světová, Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Poznání (Václav Lukeš)

Gut zu Fuß ein Leben lang

Kniha Zdravá chůze po celý život

Pindrushee
25.10.2021

Skvělá kniha. Moje druhá kniha z konceptu Spiraldynamic a určitě ne poslední. Vhodná i pro laiky a rozhodně pro každého, kdo se zabývá pohybem.

IvonaK
10.10.2018

Dost odborná knížka ale myslím si že se mi jednou bude hodit. Hlavně mě zaujaly ty tabulky jak nohy můžou onemocnět a jak si je udržovat vpořádku atd.

Alize
20.06.2016

Super inspirativní kniha, jak podpořit stabilní chůzi, zdravé nohy nejen své, ale i rodiny. Strávili jsme s dětma krásné sobotní dopoledne studiem, cvičením a masírováním svých ťapek. Moc nás to bavilo a bylo to opravdu nabíjející, zasmáli jsme se u toho. Určitě to nebylo první a poslední dopoledne v kruhu rodiny na toto téma. A to mám puberťáky kluky, které fakt není úplně lehké zaujmout a přimět k sebestudiu.

Danafantom
12.01.2013

Starejte se o své nohy, budou vás za to celý život nosit.