Zbožňuju Paříž

Zbožňuju Paříž https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119838/bmid_zboznuju-pariz-119838.jpg 4 237 60

Zbožňuju série

… město úkladů a lásky Další město, které Angele Clarkové přiroste k srdci, je Paříž – cíl všech zamilovaných dvojic. Do této romantické metropole přivedou Angelu hned dvě významné události: hudební festival, jehož se má účastnit kapela jejího přítele, rockového kytaristy Alexe, a exkluzivní reportáž pro prestižní módní časopis Belle. Pobyt však od samého začátku provází řada nepříjemností, nedorozumění a intrik, a když Angela přistihne Alexe při flirtování s jeho bývalou velkou láskou, sny o pařížské idyle se rázem rozplynou. A protože Londýn i někdejší poklidný život jsou doslova na dosah, Angela se nedokáže rozhodnout, jestli má zůstat a čelit trpké realitě, nebo utéct zpátky domů. Kromě vtipného a čtivého příběhu je kniha plná opravdového okouzlení Paříží. Kelkové se podařilo prostřednictvím své hrdinky vylíčit romantický charakter města, jeho kontrasty a v neposlední řadě „povodit“ čtenáře nejen po památkách, ale vzít je i do butiků, barů a kaváren.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart Paris , 2010

Zlatinka.Emilly
18.08.2019 4 z 5

Místy mi připadala knížka pěkně bláznivá, nicméně mě zahřálo ukončení pařížské epizody. Nic moc ze samotného města, očekávala jsem větší rozhledy, no ale snad do výzvy příhodná kniha. Paříž je nádherné město a stojí za klidnou, neuspěchanou procházku a jak je v knize napsáno, zapomeňte na mapy a telefony a taxíky a klidněte blouděte nebo bluďte (co to je za slovo :) ) tajemnými uličkami. Paříž mě uchvátila při první návštěvě. Malé roztomilé kavárničky a to, jak se umí Pařížané odreagovat od práce a na dekách tráví volné chvilky okolo Loiry. Dozvěděla jsem se, že Eifelovka, kterou návštěvníci tak milují a jejíž mohutností jsou uchváceni, Pařížané nesnáší. A člověk by řekl, jak jsou na takovou stavbu hrdí, no nejsou.

Markett
24.07.2019 4 z 5

Bláznivá oddechova, bavila mě :)

Tebby
11.01.2019 5 z 5

14. téma Čtenářské výzvy 2019 - kniha o vašem oblíbeném místě, zemi.
Pro toto téma jsem si vybrala Rok v Provenci. Ovšem po pár stránkách jsem ji musela odložit z důvodu příliš velkého množství francouzského textu. Jako záložní plán jsem si koupila Zbožňuju Paříž, protože opravdu zbožňuji Paříž. Popis knihy mě však vůbec nezaujal.
Chyba lávky! Zbožňuji Angelu Clarkovou. Většinu knihy jsem se velmi hlasitě smála. Situace byly někdy až přehnané, ale konečně jsem narazila na postavu, která je stejně nedokonalá jako já. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu i další díly. (Včetně prvního, který jsem ještě také nečetla). 5*

Evitsa
21.11.2018 3 z 5

Tak jak jsem se těšila na tuto knihu tak jsem tedy rozpolcená a nijak mě 2x nenadchla...
Hlavní hrdinka nedělá nic jiného než jen pořád pije nějaký alkohol,který ke všemu svou vinnou ústavičně někde rozlévá kolem a nebo zvrací.
Po přečtení anotace knihy jsem pořád čekala na to Alexovo "uklouznutí",které nakonec ani nepřišlo.
A jak má ve všem smůlu tak jsem si ani neužila to cestování po Paříži.
Čekala jsem,že začne psát aspoň taky něco jiného v tom svém sloupku a né jen pořád to co prožívá,přijde mi to nezáživné a nereálné,aby jí hltali všichni v NY a v Londýnu a i v Paříži.
A nakonec její osoba se změnila,které zajímá jen značkové oblečení a make-up....
U čeho jsem se naopak zasmála bylo...
Angela polije Cici kávou a k tomu dodá... ,,Někdy nemám trpělivost čekat,až zasáhne karma", ,,Ale možná právě zasáhla.Těžko soudit" :-)

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Zbožňuju Paříž je stejně jako první díl hodně bláznivá kniha, ve které nechybí komické situace, spousta romantiky a neskutečná atmosféra tohoto hlavního města. Při Angeliných toulkách je vše krásně popsáno, ale rozhodně se nejedná o nudného průvodce, ale kousíček městečka určitě poznáte.

KateTheBlogger
23.10.2018 4 z 5

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a líbila se mi hned ze dvou důvodů: krásný obal a skvělý název. Kdo by nemiloval Paříž! Hlavní hrdinka má neuvěřitelnou smůlu a je dokonalým příkladem slona v porcelánu. Příjemná oddechovka, čtení jsem si užila :-)

Gallaxy
18.04.2018 3 z 5

Oproti prvnímu dílu mi příběh přišel zmatený a trochu přitažený za vlasy. KAždopádně jde o příjemnou oddechovku, kerá neurazí, ale do to p ji také neřadím.

Zuzulína
17.03.2018

Druhý díl se opět hezky čte. Angie je trošku blázen ale líbí se mi na ní ta akceschopnost. Ať už je důvodem cokoli, dokáže se sbalit a prostě odjet.
Příběh je napsaný vtipně a dobře se čte, to dělá z knihy hezkou oddechovku (ideál např. po dopsání bakalářky :D). U scény, kdy Angie zakopla o boty Alexe a chudák si namlela jsem se opravdu smála. Za to palec hore :)
.. a teď hurá na Londýn!

booksSendy
28.01.2018 4 z 5

Super oddechovka, děj mě dokázal překvapit. Velmi pěkně čtivě napsané, měla jsem to přečtené za 2 večery :)

blaazena
24.01.2018 3 z 5

Stejně jako New York se mi osvědčila i Paříž....vtipnost předcházejícího dílu zůstala, pěkně propojuje zápletku, ztřeštěnost hlavní hrdinky a trošku průvodce Paříží. Kniha splnila, co jsem od ní čekala

jaroslava1
28.12.2017 3 z 5

Oddychové čtení, avšak není to kniha, ke které se chci vracet

zaRohem
26.11.2017 4 z 5

Výborná oddechovka kterou jsem zhltla během jedné noční :-D. Ideální, pokud se chcete zasmát nebo se dokonce potřebujete ujistit, že jsou i větší trapasy a smůly než ty, kterými jste si sami prošli :-).....hlavní hrdinka je mladá, praštěná a hlavně neuvěřitelně nešikovná osoba, kterou si snad každý hned zamiluje....

Dudanek69
09.10.2017

Kniha je super krasne se cte.. Precteno na jeden nadech.. Autorka ma krasne vsechny knizky

ujunka
28.07.2017 4 z 5

Tak tuhle knížku jsem zvládla v podstatě za jeden den. Čte se dobře, rychle. Je to úsměvná oddychovka. Akorát mi místy Angela připadala, že trošku zesnobovatěla. Spousta vzdechů po drahých, značkových hadrech... ale jinak je fajn :-)

niknikita
01.06.2017 2 z 5

Taky zbožňuju Paříž, ale tato kniha je asi o něčen jiném...

elisa194
24.04.2017 3 z 5

New York se mi líbil více. Průměrná oddychovka u které člověk vypne.

Mishak
09.02.2017 3 z 5

Kniha se řadí mezi průměrné oddechovky. Její čtení jsem si užívala, relaxovala jsem u něj a mohla jsem krásně vypnout své hyperaktivní myšlení. A opět jsem se přesvědčila o tom, že Paříž je pro mě nejkrásnějším městem na Zemi! :) Ovšem pokud hledáte něco hlubokomyslného, tohle k tomu zcela určitě nepatří...

AnetaPospisilov
06.02.2017 4 z 5

Knížka super,výborná oddychovka. Byla první z řady kterou jsem četla a teď už se těším a začínám číst Zbožňuju Vánoce

Laf
04.02.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je napsána stylem, který se čte sám a navíc je plná vtipných příhod, že se čtenář u toho kolikrát dost nasměje. Jako oddychovka je tohle skvělá volba :)

Klára90
28.11.2016 4 z 5

New York se mi líbil více, ale tady tenhle díl je také velmi zdařilý a bavila jsem se u něj. Série s Angelou se mi líbí - hlavní hrdinka mi je sympatická, knihy jsou vtipné a dobře si u toho odpočinu.

pro ženy Paříž romantika

Lindsey Kelk
britská, 1980
2011  80%Zbožňuju New York
2012  76%Zbožňuju Paříž
2014  67%Zbožňuju Vánoce
2016  72%Co ta holka chce?
2015  75%O jedné holce

Kniha Zbožňuju Paříž je v