Zbožňuju New York

Zbožňuju New York https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74275/mid_zboznuju-new-york-oJQ-74275.jpg 4 322 73

Zbožňuju série

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí – a Angelu okamžitě okouzlí. Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci. Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let – lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart New York , 2009

dubakm
21.08.2014 3 z 5

Naivní, klišoidní,předvídatelná, ale hodně čtivá jednohubka z města, které nikdy nespí a které nás dokáže změnit víc než si sami připouštíme :-))

Terka Novo
04.08.2014 5 z 5

Pohodové čtení, velice jsem si oblíbila komické situace hrdinky, do kterých se celkem často dostávala. Získal si mě i styl psaní autorky, knihu chválím a doporučuji přečíst, nenáročná četba:)

DaPo
03.07.2014 4 z 5

Příběh, který dostává hlavní hrdinku často do komických situací... někdy zbytečně autorka moc řeší "značky" a nakupování, ale jinak pohodové čtení na dlouhé večery....

Veryuu
06.05.2014 4 z 5

Nečekala jsem žádnou světovou kvalitní literaturu. Tu sjem taky nedostala. Ale je to milá a příjemná odpočinková knížka, kterou jsem zhltla během tří dnů :) Doporučuji :)

Tétéčko
04.05.2014 4 z 5

Některé popisy newyorských míst, jak kdybych znovu prožívala. Příběh je jednoduchý, zápletka čitelná, ale se zájmem jsem si přečetla o tom, jak to chodí v právnických firmách, v NY výprodejích, ve vztazích v práci. Vtipné dialogy, hezká stylistika.

janyska13
07.02.2014 4 z 5

Pohodová oddychová knížka, četla jsem ji sice dlouho, ale dá se přečíst i za velmi krátkou dobu.

simca007
03.01.2014 4 z 5

Kdo miluje New York, určitě ocení! Já bych tam jela hned zas! Knížka moc hezká, odpočinková :)

v.e.v.er.ka
14.11.2013 3 z 5

příjemná oddechovka

keselylenka
28.11.2012 5 z 5

Čtivá, oddechová knížka s nábojem. Hodně dobře napsané, děj plyne a nemusíte přeskakovat nudné pasáže. Rozhodně doporučuji.

ivankaax
04.09.2012 4 z 5

Příběh je trošku hloupoučký, ale kniha se čte moc hezky, má děj a jako oddechovka zaručeně pobaví.

Kiki C.
03.08.2012 5 z 5

Čekala jsem, že to bude blbost, ale po přečtení jsem byla ohromě nadšená! Všem doporučuji! :)

bookcase
02.02.2012 4 z 5

Fajn nenáročná oddychovka, líbila se mi.

misulka680
24.08.2011 4 z 5

Příjemné oddychové čtení. Spíše pro náctileté než román pro ženy