Splněné sny

Splněné sny
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429823/bmid_zazracne-kotatko-splnene-sny-Zpb-429823.jpg 5 14 14

Zázračné koťátko série

Kamarádky Ela a Olivie prožívají další báječné dobrodružství s kouzelným koťátkem. Tentokrát je Mazlinka vezme na talentovou soutěž Hledá se hvězda. Holčičky tu poznají novou kamarádku Jasmínu a proniknou do zákulisí soutěže. A protože Jasmína výborně zpívá, pomohou jí najít doprovodnou kapelu, se kterou pak vystoupí před naplněným sálem i nadšenou porotou. Splní si tak Jasmínka díky Ele, Olivii a Mazlince svůj velký sen?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Bambook

Superstar Dreams , 2011

Venda32
26.02.2023 5 z 5

Čtení pro dceru. Několikátá kniha ze série o kouzelném koťátku (případně štěňátku). Opět rychlý, roztomilý příběh o pomoci kamarádek někomu v nouzi. Doplněno hezkými ilustracemi, které naší posluchačku lákají k vybarvení:-)

ladyfromskye
02.04.2021 5 z 5

Další dobrodružství Ely, Olivie a Mazlinky plné lásky a síly přátelství si jistě získá nejen čtenářky prvního dílu, ale i ty, kteří se tu s holčičkami a jejich kouzelným koťátkem setkají poprvé. Moc chválím také ilustrace, byť černobílé.

Hayley Daze (p)
britská, 1954