Závity ulit

Závity ulit https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377515/bmid_zavity-ulit-NZW-377515.png 4 255 95

Život píše svoje vlastní osudy a zaznamenává je do minulosti každého z nás, tak jako závity ulit, nedají se smazat nebo změnit, ačkoli bychom dali cokoli za to, kdybychom se jich mohli jednou pro vždy zbavit. A nakonec je musíme přijmout a začít psát nové, mnohdy povedenější, příběhy. Stejně jako Marta, jejíž život se právě zhroutil a teď je postavena před úplně nové výzvy a problémy. Jak se s nimi popere? Dokáže překonat stín, který poznamenal její osobní i pracovní život? Poetické vnímání reality se prolíná s rockovým stylem a hranice se stírají. Někdy se nám realita zdá být povrchní a klamavá… nebo se k ní stavíme s příliš velkými předsudky, a když prohlédneme, býváme příjemně překvapeni? Co čeká na Martu – najde sílu začít znovu a čelit svým životním kopancům? Pretty Woman z Holešovic se každopádně nikdy nevzdává!... celý text

Lka
03.05.2021 5 z 5

Krásná kniha. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

helča5
27.04.2021 5 z 5

Kniha se dobře četla,Marta si prošla peklem,ale nevzdala se a našla lásku.

adriane9
23.04.2021 5 z 5

Naprosto úžasnej příběh, kterej mě dostal. Číst tohle je jakoby skládat po sté jedno puzzle vědět kam co patří a prostě to celý krásně zapadá. Autorka jela na mojí vlně, kompletně to je příjemný, poetický a tak nějak životně stejný jako můj svět. Těším se na další knihy a doporučuju z celé své duše k přečtení.

Nicole_picole
22.01.2021 5 z 5

Krásná kniha. Hezký příběh.

Luciee322
08.01.2021

Kniha je velmi pěkně napsaná. Byla jsem z ní nadšená. Určitě stojí za přečtení.

citronie
20.11.2020 4 z 5

A to bylo moc milé a příjemné čtení.Pěkná, trochu sladčí oddychovka,ale měla vtip a spád, rozhodně doporučuji v této divné době- vytrhne vás z chmurných myšlenek. Líbily se mi Marty myšlenkové pochody a pak ta ústřední metafora závity ulit a závity osudu.

Síma97
26.10.2020 3 z 5

Tuto knihu jsem koupila své mamce k Vánocům. Trochu jsem se bála jestli se jí bude líbit. Řadí se totiž k žánrům, které ona moc nečte. Po dočtení byla, ale moc spokojená a moc se jí líbila. Než jsme jeli na dovolenou, nevěděla jsem co si mám vzít za knížku a tak jsem si vzala právě Závity ulit. Jsem za to ráda, protože se mi moc líbila. Přesně takhle si představuji knihu na dovolenou. Je to super letní čtení. Za mě mohu jen doporučit !!!!

JojaMaja
05.10.2020 5 z 5

Výborně jsem se bavila. Kniha má švih, vtip a šmrnc. Skvělé dialogy. Je to oddechovka, po které budu sahat, když budu chtít zvednout náladu. Sice je záhy jasné, kam děj směřuje, ale vůbec to nevadí, protože je vyprávěný svěžím neotřelým způsobem a stejně přinese mnohá překvapení.

Rou
08.09.2020 4 z 5

Hodně předvídatelný děj, ale jako odpočinková kniha super, pěkně se četla.

marli58
12.07.2020 4 z 5

Hezký letní příběh pro chvíle pohody. Moc se mi líbil. A ještě bych pochválila překrásnou obálku :).

Terka18
06.07.2020 5 z 5

Příjemný odpočinkový příběh. Rychle plyne a ideální na léto. Špičkování mezi Adamem a Martou je super.

sahha
09.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Příjemná romantika, kterou jsem přelouskla za jeden den. Tuto autorku jsem neznala a dala jsem na doporučení a nelituji.

ladyka
28.05.2020 5 z 5

Osvěžující lehká oddychovka se sympatickou sebeironickou a jemně filosofující hrdinkou, která mi chvílemi zvedala koutky úst do úsměvu. Taková milá jednohubka,pokud nemáte zrovna chuť na nic složité ani obsáhlého. Jednoduchá, ale takovým tím fajn způsobem.

Ajinka79
26.05.2020 2 z 5

To jsem sáhla hodně vedle. Na můj vkus příliš "přeslazené"..

dendishek
21.04.2020 3 z 5

Taková svěží, odpočinková kniha. Příběh odsejpal, byl předvídatelný, ale na jeho kouzlu to neubralo. Taková "akorát" kniha do koronavirového lockdownu doma.

lidunka1
25.11.2019 3 z 5

Když je svěže psaná, ale podobný námět je častý a závěr předvídatelný. Přečetla jsem do půlky a pak konec.

jessie01
06.10.2019 5 z 5

Po knize jsem sáhla náhodně v knihovně, aniž bych si o ní něco předem zjistila a musím říct, že to byla trefa do černého. Tak lehce a přitom svižně napsaná. Moc pěkný příběh s milým koncem.

Peace
11.09.2019 3 z 5

"I maléry mají smysl, jen někdy dlouho trvá, než nám to dojde."

Milá oddechovka s předvídatelným dějem. Taková pohádka pro dospělé :o)

dragonina
09.09.2019 5 z 5

Knížka mě nadchla, jak je svižná. Je z ní cítit nadhled a vtip. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Je to oddechovka, ale příběh se vymyká, je nápaditý. Líbí se mi jakým jazykem autorka píše. Jsem zvědavá na její Dvojitý gambit. Venku je ošklivo, tak se na něho vrhnu hned.

mariva
26.08.2019 5 z 5

Knížka mě příjemně překvapila, dobře se četla, nechyběl humor a námět byl docela originální. V poslední době mám pocit, že se v knihách opakuje stále dokola několik témat, ale tahle příjemně vybočovala. Přečteno na jeden zátah.