Závist

Závist https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25571/bmid_zavist-V2P-25571.jpg 4 313 74

Marisa je šťastná: za muže má svou velkou lásku, úspěšného spisovatele, podílí se s ním na vedení renomovaného newyorského nakladatelství... Jediným mráčkem na jasném manželském nebi je nenaplněná touha po dítěti. Jednoho dne ji zaujme nový rukopis knihy, podepsaný pouze iniciálami. Pátrá po autorovi a netuší, že uvede do pohybu události, na jejichž konci mají být nevinní zproštěni viny a viníci po zásluze potrestáni, ani to, že hlavní roli v podivném dění bude mít právě ona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Envy , 2001

sabca
21.10.2013

Přesto, že jsem na začátku měla také problém se začíst, dávám 5 hvězdiček. Téma bylo zajímavé a potom jsem jí až do konce četla jedním dechem. Na začátku mi trochu vadilo prolínání děje s minulostí. Ale stačilo jenom pochopit o co jde a pak se četla sama. Doporučuji.

klarka61
02.09.2013 4 z 5

Typická Brownová. Tentokrát ze začátku těžkopádná, ale pak to opět dostalo spád. Dávám 4 hvězdičky.

lenocka2013
15.08.2013 5 z 5

Vau, kniha ocarila, zaujala, skvely dej, najlepsie co som citala, je to kniha v knihe, klobuk dolu.

hlina
12.06.2013 5 z 5

Kniha mě nadchla. Moc pěkné čtení. Neobvyklý příběh v zajímavých kulisách. Čte se jedním dechem.

monte
23.03.2013 5 z 5

Opět výborné čtení od této mé oblíbené autorky. Také vřele doporučuji, určitě se nebudete nudit

Selvaga
07.03.2013 4 z 5

Pěkný příběh, neotřelý a zajímavý. Doporučuji k přečtení.

gilt
06.11.2012

První, kterou jsem od Sandry Brown četla. Chytla mě a teď čtu všechno, co mi od ní přijde pod ruku.

l.ennca
03.11.2012 4 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dní, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zpříjemnila mi dlouhé chvíle, když jsem musela ležet s těžkým zápalem plic. Kniha má zajímavou zápletku a je velice čtivě napsaná. Prostě musíte číst a číst, dokud nejste u konce.

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Moc dobře se román čte plný děje.

astarte
22.08.2012 5 z 5

Moc hezká kniha. Když jsem jí dočela, pustila jsem se do ní znovu (což obvykle nedělám, většinou se ke knize vracím až po nějaké době) a ujasnila si detaily. Ani podruhé jsem se vůbec nenudila.

Evička
17.06.2012 4 z 5

Asi tak do poloviny nic moc, ale pak super...

marr13
11.02.2012 5 z 5

Kniha je opravdu dobrá, děj je sice od začátku jasný,ale čte se velice dobře. Vřele doporučuji.

pirin
05.10.2011 5 z 5

Pod komentare od WEIL se muzu klidne podepsat. Kniha je naprosto uzasna! Doporucuji ke cteni.

WEIL
19.08.2011

Závist může i motivovat k lepším osobním výsledkům.

Závist je ale nejčastěji cit, kdy ten, kdo mu něco schází, tak to nalézá jako v zrcadle u jiných a to jim závidí.

přátelství láska americká literatura

Sandra Brown