Závist

Závist https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25571/bmid_zavist-V2P-25571.jpg 4 313 74

Marisa je šťastná: za muže má svou velkou lásku, úspěšného spisovatele, podílí se s ním na vedení renomovaného newyorského nakladatelství... Jediným mráčkem na jasném manželském nebi je nenaplněná touha po dítěti. Jednoho dne ji zaujme nový rukopis knihy, podepsaný pouze iniciálami. Pátrá po autorovi a netuší, že uvede do pohybu události, na jejichž konci mají být nevinní zproštěni viny a viníci po zásluze potrestáni, ani to, že hlavní roli v podivném dění bude mít právě ona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Envy , 2001

janesy
21.01.2017 5 z 5

Podle mne je to nejlepší kniha této autorky, moc se mi líbila!

haWranka
11.12.2016 4 z 5

Jedna z nejlepších knih od této autorky. A to i přes to, že překvapení se v mém případě nekonalo. Nějakým zázrakem jsem vše prokoukla prakticky na začátku (většinou se mi to nestává). Ale vůbec mi to nevadilo. Postavy patřily k těm sympatičtějším :)

Adliczka
02.09.2016 5 z 5

Pro me zatim jedina kniha od teto autorky. Vetsina ctenaru pise, ze se da dej predpokladat. Ja mam obcas delsi vedeni, takze me nektere zvraty v deji velmi prekvapily. Jinak super kniha, ccte se velmi dobre a nechtela jsem ji odlozit. A navic je pribeh zasazen do prostredi knizniho nakladatelstvi.

Laf
05.07.2016 5 z 5

Výborná kniha od začátku do konce. Líbilo se mi, jak se děj odvíjí postupně, takže jsem pořád byla napnutá, co bude dál. A samozřejmě konec byl rozuzlením všeho. Doporučuji všem :)

ikul
21.06.2016 5 z 5

Je to poutavé, čtivé. I když je děj předvídatelný, přesto mě kniha bavila až do konce. Zatím nejlepší, co jsem od Sandry Brown četla.

Pavlusa007
28.03.2016 5 z 5

Tomu říkám napínavá, lechtivá a dobře napsaná červená knihovna :).

upol
27.03.2016 5 z 5

Nejlepší knížka od Sandry Brown, co jsem četla. Díky ní jsem přečetla ještě pár knih od této spisovatelky, ale Závist prostě vede.

Miloe
01.01.2016 5 z 5

Hodně čtivá kniha, s tím, že zápletka je jasná hned ze začátku. Hezky popsaný bussines velké firmy a rodová tradice.

aliali
28.09.2015 5 z 5

Vývoj příběhu byl dost předvídatelný, ale přesto se knížka moc pěkně četla.

gatear
11.03.2015 5 z 5

krásná, čtivá kniha - nechybí láska, napětí. Určitě si brzy šáhnu po další knize této spisovatelky

Selinute
29.01.2015 5 z 5

Moje první, kterou jsem od této autorky četla. Má zajímavou zápletku a úžasný popis prostředí ostrova Svatá Anna. Děj je sice hodně předvídatelný, ale i přesto je napínavá od začátku až do konce.

ovpana
17.12.2014

Supr napínavá kniha až do konce.

Rendolet
03.11.2014 4 z 5

Příběh a zápletka byla zajímavá..jen mi přišly moc dlouhé kapitoly, čtení mi až tak rychle neodsýpalo.

muzka
08.10.2014 5 z 5

Také mám pocit, že tato kniha je jedna z nejlepších této autorky, četla se jedním dechem. Úžasně popsané prostředí dvou odlišných lokalit. Doporučuji.

Andulka VK
05.10.2014 5 z 5

Skvělá kniha ... jako nakonec snad všechny knihy od této autorky ... pět hvězdiček si zaslouží!Začala jsem číst a nedalo se odejít ... takže večer jsem se začetla a v noci přečtenou knihu pak odložila ... mohu jen doporučit!

aannyy
24.09.2014 5 z 5

Zatím nejlepší kniha, co jsem od Sandry četla. V půlce se mi děj zdál trochu roztahovaný, ale konec mi to vynahradil. Skvělá kniha.

teery.ts
30.07.2014 4 z 5

kniha se četla moc pěkně, byla napínavá, zejména od první třetiny. Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla a zorientovala v postavách. Od Sandry Brown jsem četla ještě Mrazivý chlad a ten byl také skvělý.

vlastus52
16.04.2014 5 z 5

Pěkná, poutavá kniha, moc dobře se četla

sipkulka
24.02.2014 5 z 5

skvělá napínavá knížka.

Alca007
25.11.2013 5 z 5

hezká, poutavá kniha
malinko předvídatelná, ale to nevadí. líbila se mi

přátelství láska americká literatura

Sandra Brown