Zničená

Zničená https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445395/bmid_znicena-wZx-445395.png 4 301 62

Zatracení série

Nejsem typická dívka. Utíkala jsem tak dlouho od vzpomínek, které mě pronásledovaly, až se deprese stala mou jedinou společnicí. Žila jsem v temnotě... dokud se Wes Michals nenabídl, že se stane mým světlem. Netušila jsem, že čas nehraje v můj prospěch – že každou vteřinu, která uběhne, se přibližuju ke konci něčeho, co znamená začátek konce mě samotné. Snažil se mě varovat. Slíbil mi všechno, co jen mohl – každičkou chvíli – ale ani to nestačilo. Někdy, když si myslíte, že je to konec, tak je to ve skutečnosti jen začátek. Wes si myslel, že mě může zachránit, ale tím, že mi dal všechno, mě naopak zničil. Protože po jednom jediném polibku, jednom jediném dotyku, už jsem nemohla – už jsem nechtěla – být stejná jako dřív. Od té chvíle se jeho srdeční tep stal mým vlastním.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Ruin , 2013

Anna195
27.12.2020 5 z 5

Tak toto bol veľmi krásny príbeh plný romantiky, nádherných myšlienok, ale aj vtipných dialógov.❤️ Obe hlavné postavy, Wes a Kiersten si ma získali. Wes mal v sebe plno humoru, a aj napriek tomu, čím si prechádzal, pomáhal Kiersten splniť jej zoznam. A to, prečo robil asistenta pre študentov bolo pre mňa niečo úžasné. Wesa si snáď zamilujete tak, ako som si ho zamilovala ja, pretože pre mňa to bol bojovník v ktorom zbĺkla nádej vďaka Kiersten. Kiersten v sebe mala temnotu s ktorou jej pomohol práve Wes, síce s niektorými bodmi na zozname jej Wes pomôcť nechcel, no láska to zmenila. A v tomto príbehu pochopíte, aká veľká a silná môže byť láska. Musím spomenúť aj vedľajšie postavy, ich priateľov....Gabe a Lisa boli úžasní priatelia pre Kiersten a Wesa. A neviem sa dočkať ich príbehov. Veľmi som bola zvedavá na koniec tohto príbehu a zároveň sa bála ako dopadne, pretože tento príbeh bol plný rôznych emócií. Záver príbehu sa mi veľmi páčil. Pri tejto knihe spadlo aj niekoľko sĺz, takže keď sa ho rozhodnete čítať, nachystajte si vreckovky. Príbeh o ovečke a vlkovi ma úplne pohltil, a tiež emočne vyšťavil a veľmi sa mi páčilo, ako autorka spracovala celý tento príbeh.
Táto kniha je proste skvelá a neviem sa dočkať ďalších dvoch kníh z tejto série, ktoré môžeme očakávať v roku 2021.

Anna-Soltysova
26.12.2020 5 z 5

Skvelý začiatok novej série... teším sa na dalšie...

adela2230
25.12.2020 5 z 5

Knížka je super. Děj je jiný než obvykle. Za mě jsou možná trochu lepší Dohazovači. Ale i tento příběh je silný.

Majuš333
25.12.2020 5 z 5

ZNIČENÁ ma totálne emočne vyždímala... Ale vôbec to neľutujem, pretože táto kniha je NÁDHERNÁ, nie len obálkou, ale aj obsahom...

knihomolkaJani
20.12.2020 4 z 5

Opravdu velmi silný příběh plný hlubokých myšlenek. Z počátku jsem se do toho nějak nemohla dostat, ale nakonec mě to pohltilo. Je to intenzivní příběh dvou mladých lidí, kteří si navzájem dávají sílu žít i přes nelehký osud obou dvou. Já ke konci už slzy neudržela. Doporučuji!

ElikaS
18.12.2020 5 z 5

Tak tahle knížka mě velmi mile překvapila. Po Dohazovačích s. r. o. jsem očekávala vtipnou romantiku, u které se pobavím a nebudu o ní muset nijak zvlášť přemýšlet. No hned v úvodu mě příběh vyvedl z omylu. Řešila se velmi těžká témata i vtipu oproti zmíněné sérii ubylo. Ale vůbec to nebylo na škodu. Naopak. Knížka mě úplně dostala. Je to přesně ten typ knížky, u které si pobrečíte i se zasmějete. A těch zajímavých myšlenek, co v knížce je! J

Kiersten to rozhodně neměla jednoduché, ale hned jsem si ji oblíbila a její trápení prožívala spolu s ní. Do Wese se musíte zamilovat. Měl to v hlavě neskutečně dobře srovnané, jeho myšlenky mě moc bavily a při tom měl auru rebela. A nemůžu nezmínit i Gaba, na kterého se v příštím roce moc těším, protože i jeho jsem si zamilovala.

Co napsat ke konci, abych neprozradila děj? Snad jen to, že jsem se toho konce trochu obávala, asi jinak než si myslíte, ale na konec se mi do té knížky hodil.

Knížku rozhodně doporučuji.

pavlikova9332
15.12.2020 5 z 5

Tak to byla emoční houpačka. Ale krasny příběh.

FairyD.
14.12.2020 5 z 5

Prekrásny príbeh, dokáže chytiť za srdce. Vtiahne do deja, drží a nepustí. Cítite s postavami, smejete sa s nimi, plačete s nimi, trpíte s nimi - zamilovávate sa s nimi pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.

ivetapl
14.12.2020 5 z 5

Úžasný! Nádherný,smutný,vtipný, veselý příběh. Těším se na další díly.

Mikuše-Ivet
11.12.2020 5 z 5

Wau.... To byl teda příběh.... Po pár stránkách jsem věděla, že jsem ztracena a, že knihu neodložím dokud se nedozvím jak to dopadne. Ještě štěstí, že se kniha velmi dobře četla. Musím uznat, že to byla zatím nejlepší kniha od autorky co jsem četla.

hana1039
09.12.2020 5 z 5

Ufff, tak to byla hodně emoční jízda a za slzy, které mi při čtení unikali se vůbec nestydím... I ten konec beru :-)... Prostě si ji přečtěte...

jani.ruzicko
06.12.2020 5 z 5

Už jsem kdysi četla v originále, takže jsem si to jen připomněla... každopádně i tak jsem se neubránila slzám =) Autorku mám moc ráda a doufám, že se budou překládat i další knížky =)

keiko33
05.12.2020 5 z 5

Tesila som sa na novu knihu od autorky, lebo kazda jej kniha je top. Trochu ma sklamalo, ze vlastne seriu uz mam davno precitanu z anglictiny. Hoci som ju uz citala davno, mam ju zivo v pamati a to hovori za vsetko. Su knihy na ktore rychlo zabudnete a su knihy na ktore si pamatate aj po rokoch. Zarucujem vam, ze tuto seriu si zapamatate. Za mna jedna z naj. Aj ked by som ju zaradila skor do young adult, ako do romanov pre zeny.

georginaa
29.11.2020 5 z 5

První kniha této autorky co jsem četla a docela příjemná romantika. Shledání dvou lidí co mají podobný vnitřní smutek, mohou se k sobě přitahovat nesmírnou energií. Prožijí svůj čas v očekávání, ať se to týká uzdravení, lásky nebo prostě jen bytí. Život je fakt jen jeden a prožít ho naplno je to nejcennější co můžeme prožít.

DrobenkaMalá
26.11.2020 5 z 5

Tak na tuhle knihu jsem se hodne tesila a vubec nezklamala. Krasny pribeh, od ktereho se nemuzete odtrnout. Proste to neslo :)

Evka3814
24.11.2020 5 z 5

Krásná ,smutná a plná neděje. Asi tak bych popsala mé pocity z této emocionální pecce. Zbožňuju knihy této autorky,škoda že jich není vydáno více.♡♡♡

Melounek13
23.11.2020 5 z 5

Knižka se my moc libila

lusitta05
22.11.2020 5 z 5

Skvele napísaný romantický, dojímavý príbeh lásky.

NikolaSkop
22.11.2020 5 z 5

Sla jsem spat ve 4 rano ! Proste jsem se nemohla odtrhnout! Musim se priznat ze jsem se 3/4 knihy o Wese hrozne bala. Mrzi me ze tam nektere veci nebyly daleko vic rozepsane myslim ze bychom si to zaslouzily. Snad to bude v pokracovani serie :)) Za me tedy kniha stoji rozhodne za precteni. :)

PS: V popisku ma byt žánr: romantika ne erotika. Protoze s erotikou nema tato kniha nic spolecneho :) To jen pro info abyjste necekaly neco co tam neni :)

pacinka
21.11.2020 5 z 5

Ufff ! Toto bylo hodně osobní,myšlenky krásné, občas jsem si i vypisovala. Vřele doporučuji.