Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376065/bmid_zatimco-jsi-spala-HBV-376065.jpg 4 254 72

Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému zážitku nechce věřit, proto začíná Alex časem pochybovat o svém zdravém rozumu… Dokud se nesetká s další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Don't Wake Up , 2017

vladka321
10.11.2019 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Příjemná detektivka, výborná zápletka, děj měl spád, závěr nebyl odseknutý. Prostě prima počtení a ještě ke všemu detektiv nemluvil sprostě, což bylo milé překvapení.

Ophelie
23.10.2019 3 z 5

Po přečtených komentářích a nižším hodnocení knihy jsem měla obavy, jestli mě knížka bude bavit. Musím říct, že mě mile překvapila. Možná i proto, že jsem měla malá až žádná očekávání, kdo ví ;) Každopádně mně se kniha líbila, četla se příjemně, děj hezky plynul, žádná nudná či zdlouhavá a hluchá místa. Taková milá oddychovka s trochou toho napětí i špetkou romantiky. Takže za mě dobré počteníčko :)

eva0772
26.09.2019 4 z 5

Napinave, ctive

janina66
26.09.2019 5 z 5

Tak za mě úplná PECKA. Moc se mi to líbílo a bavilo. Nemohla jsem ke konci přestat číst. Rozčilovalo mě, že jí nikdo nevěřil. Z knihy jsem místy měla husí kůži.

cukrovka
22.09.2019 4 z 5

Zajímavý a čtivý psychothriller. I když v půlce se mi zdálo, že příběh ztrácí dech, konec opět nabral na obrátkách. Velmi dobře byla vykreslena nejistota a tápání hlavní hrdinky.

tanecnica
09.09.2019 4 z 5

Knížka mě moc bavila. Je to taková detektivka pro holky, ale čtivá, chytlavá,napsaná velmi zdařilým jazykem a zasazená do atraktivního nemocničního prostředí. Navíc v podstatě až do konce neznáte pachatele, takže hádáte, přemýšlíte a musíte číst, abyste to už konečně věděli. V rámci nenáročného atraktivního čtení určitě doporučuji.

Janiip
28.08.2019 4 z 5

Napínavé, vlastně mě to dost bavilo:-)

Pettinka
03.08.2019 4 z 5

Docela napinavy pribeh :)

bafuskyBaf
26.06.2019 4 z 5

Překvapivě to bylo zajímavé počtení.

buldozer5
30.05.2019 5 z 5

Skvělý thriller, kde nevíte, komu vlastně věřit. Celý příběh byl napínavý a navíc se ještě odehrával v nemocničním prostředí, což na mě působilo vážně mrazivě. Rozhodně doporučuju!

sabca
06.05.2019 5 z 5

Divím se celkem nízkému hodnocení, protože mě se kniha moc líbila. Zajímavé téma, napínavá skoro od samého začátku a vraha jsem neodhalila. Alex je příjemná hlavní postava a knihy z lékařského prostředí mě vždy bavili. Doporučuji

mariva
13.04.2019 4 z 5

Kniha mě příjemně překvapila, děj byl napínavý téměř až do konce a nenechal čtenáře chvíli vydechnout. I když později už bylo jasné, kdo je pachatelem té spousty vražd, neztratila kniha na napětí.

čarodějka333
27.02.2019 2 z 5

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila a po skvělých recenzích, které mě nalákaly, jsem měla docela problém jí sehnat.
Ale musím napsat, že jsem dost zklamaná. V poslední době mě baví tento žánr, takže mám dost "načteno", a knížka mi přišla velmi utahaná, s dost nepochopitelným dějem občas, prostě to nebylo to, co jsem natěšená očekávala. Beru knížky, kde se člověk občas ztrácí ve změti postav a tápe a musí se vracet, ale musí to vyvážit čtivý děj, ze kterého se nelze odtrhnout. Toto to bohužel nesplnilo :(.

Hella
26.02.2019 3 z 5

Slušný neotřelý příběh, co si ho ovšem za pár dní už nebudete pamatovat.

micha-ella
25.01.2019 2 z 5

Je to detektivka, pár mrtvol, nepravděpodobná hlavní postava... Ale dávám dvě hvězdičky, protože napsat knížku není vůbec jednoduché.

kap66
28.12.2018 3 z 5

Hvězdičky za lékařské prostředí, které, přitažlivé samo o sobě, zde zločinu nahrává, a za osvědčený prvek napětí - nejistotu hlavní hrdinky ohledně vlastního duševního zdraví.
Dám si ale chvíli pauzu od tohoto typu thrillerů, které jsou vyrobeny podle pravidla "moje motivace je trochu pochybná, ale aspoň ji čtenář hned neodhalí, a způsob provedení musí být co nejoriginálnější a pokud možno složitý, i kdybych na to měl dojet". Prostě takové zápletky, které jsou vytvořené uměle, pro napínavost a pobavení; pokud tohle hledáte, je to dobrá volba. Jen takových knížek nečtěte víc brzy po sobě.

oleg121
27.12.2018 4 z 5

Až na pár uťahaných pasáží v polovici veľmi slušné. Kniha je napísaná dobre, ľahko sa číta, ide o page turner.

Evka3814
17.12.2018 4 z 5

Příběh mě příjemně překvapil,akorát ten konec se moc nepovedl. Přišel mi zbytečně rychle ukončenej a ošizenej

Januli
17.12.2018 3 z 5

Těšila jsem se, ale nesplnilo to moje očekávání. Pachatele jsem odhadla, takže žádné překvapení to pro mě nebylo.

MíšaS.
16.12.2018 2 z 5

Mohl to být zajímavý příběh, thriller, ale bohužel autorka nezvládla ukočírovat děj, a tak jste se ztráceli v postavách, ztráceli v ději a konec byl hodně přitažený za vlasy.

prvotina lékařské prostředí psychologické thrillery

Liz Lawler
britská
2018  76%Zatímco jsi spala
2019  73%Dokud tě nenajdu

Kniha Zatímco jsi spala je v