Zatancuj si se mnou

Zatancuj si se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7309/bmid_zatancuj-si-se-mnou-tHM-7309.jpg 4 18 3

Viola je mladá, romantická dívka bez formálního vzdělání. Její ochránkyně, teta Mici, ji poslala do světa, aby se naučila sama o sebe postarat a vydělávat si.

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Dance with me , 1999

Sandalkar
13.01.2018 4 z 5

Milá romantická knížka o tom, že ten druhý na nás může číhat tam, kde bychom ho rozhodně nečekali.

jaja10
27.07.2013 4 z 5

Ze začátku se mi tato kniha nijak zvlášť nelíbila, dokonce jsem uvažovala, že ji snad přestanu číst. Prostě mi přišla hodně zmatená, ale čím víc stránek jsme měla za sebou, tak tím víc se mi kniha líbila. Spousta různých osudů a příběhů odehrívajících se kolem postav z knihy. Jen mi bylo opravdu líto, že vztah Violy a Gilese, ten nejdůležitější, byl v knize jen velmi málo popsán. Rozhodně by se mi líbilo, kdyby byl napsán na víc stránek. :-) :-)

azraelka
17.06.2013 5 z 5

Viola je dvacetjedna let, je mladá, naivní a romantická a lehkým okouzlujícím stylem vypráví svůj příběh, ve kterém je rodinné drama i s detektivní zápletkou. Její zkušenosti s muži jsou malé a tak má problémy s definicí lásky. Je tu Pierce, její milenec se sadistickými sklony, pak Jeremy, který se stane jejím nejlepším přítelem, její téměř o třicet let starší domácí, který má za sebou bolestivou minulost a Giles, její spolupracovník, který jí očividně pohrdá. Trochu jsem tápala, v jaké době se kniha odehrává, je to v roce 1976. Na závěr prohlašuji, že tahle knížka je prostě roztomilá.

Londýn láska aristokracie, šlechta romantika

Autorovy knížky

Victoria Clayton