Zasvěcení

Zasvěcení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216921/bmid_zasveceni-ivT-216921.jpg 4 267 267

Mysticko biografický román, ve kterém se prolínají staroegyptská mystéria. Biografický proto, že autorka knih o józe, popisuje své vzpomínky na minulé životy v dávném Egyptě.

Romány Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Krystal Aquamarin

Einweihung , 1993

Klamm
20.05.2016 4 z 5

Stejně jako níže uživatel Džanaka, vnímám tuto knihu jako povinnou četbu pro každého zájemce o duchovní vědu. Zvláště pak pro ty, kteří jsou neochvějně přesvědčeni o existenci reinkarnace. Ale abych se vyhnul příliš zdlouhavému komentáři, odkazuji zájemce na recenzi knihy.

Eva88
25.01.2016 5 z 5

Krásná kniha, ve které při opětovném čtení najdu vždy něco nového.

Yamunka
05.01.2016

moje Top! vracím se velmi často :)

3nitka
01.01.2016 5 z 5

Úžasná kniha, ktorá patrí medzi moje top. Čítala som ju viackrát a rada sa k nej znova vrátim.

džanaka
12.12.2015 5 z 5

Wow ;-) Povinná četba pro každého zájemce o duchovní vědu.

Eva2424
11.10.2015 5 z 5

Jedním slovem fantastická kniha, obsahuje všechno, co jsem potřebovala vědět :-).

jakafe
17.09.2015 4 z 5

Velmi poutavě napsaný román, který má v sobě silný příběh, plný útrap i blaženosti, prodchnutý duchovním poznáním a vhledy do pradávné civilizace. K různým poznatkům se často vracím a pročítám je znovu, myslím, že je to kniha, které stojí za to věnovat místo v knihovně. Přesto jednu hvězdu ubírám, protože ne se všemi duchovními poselstvími se mohu ztotožnit, některé mi přijdou zavádějící a poplatné tomu, co chtějí duchovně hledající slyšet. Ale jako celek skvělé.

Sarri
12.09.2015 5 z 5

Neskutečný příběh, mystický, plný hlubokých mouder a prastarého učení o pochopení Bytí. Musím přemýšlet nad tím, co všechno je v této knize skutečné, co všechno se opravdu stalo. Jsem na pochybách, ovšem někde uvnitř vím, že takové věci se dějí, ať už k jim zaujímáme jakékoli stanovisko, jakýkoli postoj. Je to fascinující kniha, určitě doporučuju přečíst a hluboce dumat nad tím, co se snaží autorka předat lidem. Elisabeth Haich musela být vážně zajímavá žena =)

bh69
20.08.2015 3 z 5

Pro mně s postupem čtení větší a větší zklamání. Napřed to vypadá na seriozní biografickou a duchovní literaturu, ale pak to rychle sklouzává do pseudoduchovních autorčiných fantazií a výmyslů ... Škoda, že to tímto způsobem shodila, některé pasáže a myšlenky jsou dobré.

Janka7
05.08.2015 5 z 5

Elisabeth Haich mě s tímto příběhem dostala. Věřím ji toto vyprávění, které snad psala o sobě a o životě ve starém Egyptě. Krásné, úžasné čtení, četla jsem několikrát. Jedna z nejlepších knížek, které doporučuji mít v knihovně.

Betty11
14.04.2015 5 z 5

Všichni máme za sebou již mnoho prožitých životů, a v každém tom životě se snažíme být o kousek lepší a platíme za své předchozí životy. Rodíme se v zapomnění, ale přesto navazujeme přesně tam kde je třeba. Naše prožitky a životní zkušenosti jsou naše bohatství. Ta kniha je veliký poklad a ne každý je dozrálý k jejímu přečtení a přijetí obsahu. Pokud vám však záležitosti karmy nejsou cizí, pak si knihu v každém případě přečtěte.

Znovuzrozená
09.12.2013 5 z 5

Kdybych si směla ponechat pouze jednu jedinou knihu, určitě by to bylo právě Zasvěcení. Její jedinečný obsah v sobě ukrývá vše podstatné s čím se lze ve světě projeveném i neprojeveném setkat. Hluboký text této knihy je opravdu zasvěcující a vede ke skutečnému pochopení mysteria bytí. Určitě se k této nádherné knize ještě mnohokrát vrátím a pokaždé v ní najdu něco jiného, dle svého probouzejícího se uvědomění.

Varvara
10.06.2013 4 z 5

Velmi zajímavá a poutavá kniha. Akorát někdy autorka píše o svých poznatcích a zkušenostech, jako by byly obecně platné, což nejsou/nemusí být.

L.u.c.i.e1986
04.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Původně jsem ji chtěla dát kamarádce jako vánoční dárek, jelikož mě přitahovala a to nejen svým obalem, ale nakonec jsem si ji díky radě pána pracujícího v knihkupectví nechala a přečetla... Donutí vás přemýšlet. Přemýšlet o tom, co je, co bylo, co bude a jak to vlastně všechno je... Jelikož jsem člověk, který věří na minulé životy, tak mi tato kniha hodně dala!!! :)

lara25
29.05.2012 5 z 5

Úžasná kniha. Mohu jí číst opakovaně a stále v ní nacházím nové a nové moudrosti života. Doporučuji.