Zasněžená svatba

od:

Zasněžená svatba

Hazel neměla nikdy v úmyslu živit se přípravami svateb. Jenom pomáhala své sestře-dvojčeti Lile s jejím „velkým dnem“. Vybrala nejen velmi vhodné prostředí, ale postarala se o všechnu výzdobu, choreografii slavnosti i veškeré jídlo, včetně úžasného svatebního dortu, který upekla její spolubydlící Amber. Letní svatba Lily a Ollieho byla tak úspěšná, že netrvalo dlouho a Hazel se začali ozývat další zájemci. Vyhovět jejich přáním nebylo vždycky snadné. Právníci Gemma a Eliot si vybrali svatbu na hradě ve skotských horách a bohémsky laděný pár Josh a Sarah zatoužili po karibském ráji. Musela čelit mnoha nečekaným problémům, aby těmto dvěma odlišným párům otevřela cestu, na jejímž konci by k sobě došly a řekly si „ano“. Jestli se to Hazel podařilo a co přitom sama prožívala, to se dočtete v nové knize Abby Clementsové, která city rozhodně nešetří....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/314389/zasnezena-svatba-ZdP-314389.jpg 3.721
Originální název:

The Winter Wedding (2015)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
bagel
10. října

Lehká romantika, odpočinkové čtení.

medlovice
09. října

Jak autorka sama přiznává .píše knihy o normálním životě, jen je trochu přikrášluje. A tento příběh je přikrášlený , všem se daří, navazují se nové přátelství . nová práce se daří . Hazel připraví jednu svatbu a hned se všichni její známí chtějí brát a má k sobě samé šikovné lidi. Dodává to sebevědomí a dobrou náladu a moc dobře se to čte. Hezký obal, příběh , styl psaní.

jahlina
25. srpna

Miluji tenhle typ příběhů, kterými si proložím svůj obvyklý krimi žánr. Skvělé odpočinkové čtení. Jednu hvězdu sundavám za překlepy a úplný závěr jsem úplně nepochopila. Jinak jsem si to užila.

alnahu
27. června

Příběh dvojčat Lily a Hazel a jejich mladšího bratříčka Bena a jejich společného života ,až do doby než dospějí a vše se změní ,už není Lila a Hazel ,ale Lila a Ollie . Zamilovaná Lila požádá sestru, aby ji pomohla s přípravou jejího svatebního dne. Kniha se četla dobře a má pěknou obálku.

alzbeta4340
10. dubna

Pro mě trochu zklamání. K romancím už z principu předvídatelnost děje patří, to mi celkem nevadilo, ale abych byla spokojená potřebuji jiskření mezi hrdiny, akci nebo humor. Tady jsem toho moc pro sebe nenašla. Hvězdičku navíc dávám za krásnou obálku.

agatha2
02. dubna

Knížečka to byla moc pěkná, odpočinková, zasněžená, svatební, prostě jedním slovem moc milá a pohodová.

novakovaterka22
24. března

Nemám slov, když jsem začla číst tuhle knížku říkala jsem si že mě bude určitě bavit. Kniha mi hodně přirostla k srdci. Chtěla jsem jí zprvu dám 4 hvězdičky, ale potom co jsem četla dál už jsem musela za sebe dát 5. Kniha byla hodně čtivá a po dočtení jsem cítila krásný pocit ve svém nitru. Chtělo se mi plakat , ale zároveň jsem nemohla. Asi se to nedá pochopit. Každopádně, tento příběh se stal nejlepší knihou co jsem zatím od autorky četla. Ty charaktery tam sice nejsou tak popsány, ale ve výsledku až pohádková láska dvou sester byla prostě zřejmá. Nebyla postava, kterou bych neměla ráda. Musím knížku doporučit a Abby se stala jednou z mých nejoblíbenějších autorek pohádkových románů.


Štítky

svatba láska

Autor a jeho další knihy

Abby Clements

Abby Clements
britská

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených25x
v Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst23x
v Chci si koupit7x
v dalších seznamech1x