Zaslíbení

Zaslíbení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147747/mid_zaslibeni-tnn-147747.jpg 4 191 42

Zář série

< 3. díl

Láska smrtelníka Xaviera a andělské Bethany je vystavena ještě větší zkoušce, protože oba mladí lidé se vzepřou zákonům nebes a vezmou se. Krutý trest na sebe nenechá dlouho čekat: přichází sedm zločinných andělů, kteří se snaží vztah Beth a Xaviera zničit, zahubit Gabriela a Ivy a nastolit v nebi vládu temnoty. Jediný způsob, jak jim můžou uniknout, je odchod mezi smrtelníky jejich věku. Bude Bethany nucena navždy opustit svou životní lásku?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Heaven , 2012

Eryl
21.10.2013 3 z 5

Začátek knihy se vyvíjel celkem slibně, ale opět mně připadalo, jako by se zápletky opakovaly. Jak si potom můžeš vychutnat příběh, když víš, co se stane za rohem? Jak jsem se dostávala hlouběji do děje, zdálo se mi, že některé myšlenkové pochody a rozhodnutí nedávaly ke konci moc smysl. Posledních pár kapitol jsem jen vrtěla hlavou nad tím, jakou to nepochopitelnou představivost může někdo mít. A třešničkou celého tohoto dortu byla autorčina představa o Bohu. Jak může napsat, že je vševidoucí a všudypřítomný a v zápětí říct, že nemá čas ani na to, aby řešil problémy mezi anděli?! Nemůžu říct, že by se mi tato série nějak zvlášť líbila, už jsem četla lepší, ale nebyla to úplná ztráta času.

JajaAP
19.07.2013 4 z 5

Velmi pěkné zakončení celé série. Moc hezký a dojemný příběh, plný zvratů a nečekaných situací. Ze začátku jsem moc nevěřila, že by mě to bavilo, ale nakonec to byl nejhezčí díl. Jen mě moc nepotěšil rychlý konec, ale zase byl dojemný.

australská literatura andělé

Alexandra Adornetto