Zamilujte se do angličtiny

Zamilujte se do angličtiny https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478452/bmid_zamilujte-se-do-anglictiny-Ayk-478452.png 5 92 35

Hello my dear future readers! Jsem Broňa, nadšený učitel angličtiny z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny a rád bych vám představil svoji novou knihu. Možná vás to překvapí, ale od malička jsem nesnášel školu. Asi proto, že mi vůbec nešla. Zvláště pak jazyky. Každý diktát za 5. Návrh na přestup do zvláštní školy. Dyslexie. Osm let němčiny a v hlavě prázdno. V 18 nastupuji jako dělník do fabriky a mám radost, že se už nemusím nic učit. End of the story. A víte co? Nakonec jsem vystudoval angličtinu na vysoké, s červeným diplomem, udělal si certifikát CPE a dal ho na Pass A, což je ta nejvyšší úroveň angličtiny, kterou v Cambridge měří. V létě jsem pak několik let po sobě učil angličtinu v Oxfordu a v Londýně jsem získal nejvyšší neuniverzitní globálně uznávanou kvalifikaci pro vyučující anglického jazyka DELTA. Učím jako externista na Masarykově univerzitě, školím učitele a mám největší YouTube kanál v ČR zaměřený na angličtinu, stejně jako nejstudovanější online kurz angličtiny u nás.... celý text

Bustedka
25.11.2021 5 z 5

Kniha je naprosto boží. Je to o tom, jak byste ke studiu měli přistupovat, čeho se vyvarovat, co podpořit. Autor píše mile a vtipně. Poznámek mám víc než dost, takže hurá na to.

luthien
01.11.2021 5 z 5

Hned na obálce knihy si můžete přečíst tvrzení, že se jedná o neprůstřelný návod, jak se naučit anglicky - a já s tím můžu jen souhlasit! Pokud se opravdu budete řídit radami z knihy, musíte se anglicky naučit, i kdybyste nechtěli :). Broňa ve své knize shrnuje všechny důležité informace, které vám pomohou začít a vytrvat v učení. Začíná s tím, že vyvrátí mýty, které často máme s učením jazyka spojené, pokračuje vytvořením plánu učení a radami, jak se jazykem obklopit. Postupně se podíváme na jednotlivé dovednosti - čtení, poslech, mluvení, výslovnost, gramatiku i psaní - a dostaneme spoustu praktickách rad i odkazů na užitečné zdroje. Knihou se navíc prolíná Broňův osobní příběh, doplněný i příběhy jeho studentů, takže je kniha ještě čtivější. Já ji přečetla jedním dechem a i když jsem sama učitelka angličtiny, namotivovala mě tak, že bych se nejraději hned pustila do studia nějakého dalšího cizího jazyka. Tohle by měla být povinná četba pro každého, kdo se chce naučit anglicky - získáte kupu praktických rad a navíc obrovskou dávku motivace!

Anceroh
25.10.2021 5 z 5

Kniha plná motivace a k tomu skvělých tipů a odkazů pro studium angličtiny.
Je to ještě lepší čtení, než jsem čekala! Ani humor zde nechybí, co víc si přát než se zábavně učit angličtinu. Great job!
Tak co, přidáte se?

radka0672
19.10.2021 5 z 5

Kniha plná tipů jak se učit angličtinu, ale vlastně i jakýkoliv jiný cizí jazyk. Rozhodně první část je knihy je hodně motivační a použitelná i pro studium jiných cizích řečí. V druhé části oceňuji praktické tipy a odkazy k dalšímu studiu. V knize je také spousta vtipných osobních zkušeností autora. Hodně jsem se pobavila.

Koza3
15.10.2021 4 z 5

Knížku jsem dostal ne jako učebnici angličtiny, ale jako takového malého kouče vlastně na cokoliv. Prý tam jsou zajímavé tipy, které lze aplikovat třeba na učení hry na kytaru. Tak jsem se do toho pustil a byl jsem příjemně překvapen, jak lehce se to čte. Opravdu to není učebnice, ale takový kompaktní motivátor, který je obohacen o zajímavý příběh autora, který anglicky neuměl, ale měl píli a dopracoval to na top level. Já anglicky jakž takž umím, takže jsem si z toho vzal spíše pár tipů (psát si úkoly či nákupní seznamy v angličtině nebo překládat si nudné schůzky do angličtiny), jinak spoustu dalších tipů už znám a léta aplikuji. Knížku jsem však nechal nenápadně ležet na nočním stolku a doufám, že si ji jednou otevře moje žena, protože ona je ta správná cílovka :-)

teery.ts
14.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha plná tipů, jak se naučit anglicky komplexně, nebo jen zlepšit jednotlivé části jako poslech, mluvení, psaní atd. Doplněna o osobní zkušenosti a zážitky autora. Hezky se čte, ze stránek přímo dýchá milý a nadšený přístup autora ke studentům. Byla jsem překvapena kolik nového jsem se dozvěděla jako velmi pokročilý student angličtiny. Rozhodně doporučuji přečíst všem, kdo s angličtinou začínají nebo se už (roky) zdokonalují.

Sophia551
08.10.2021

Tahle kniha mě trochu zklamala, je to vlastně jen jakási spíše motivační kniha,kde jsou uvedeny rady a tipy,jak donutit mozek a vlastně i sebe, jak lépe přistupovat k nauce a učení anličtiny ,je to spíše návod na to, jak se donutit učit a lépe se naučit anličtinu.Navíc většinu rad a tipů v této knize díky Broňovi už znám z jeho youtube kanálu.Očekávala jsem knihu - učebnici angličtiny,s běžnymi každodennímy frázemi, větama a slovy + k tomu tedy, rady a tipy,jak si učení usnadnit.Což se bohužel nestalo,takže za mě,je prostě kniha slabota.Chápu že nechce svůj nápad, svoje know-how na toto téma, vyčerpat a více poodhalit, jen a pouze v jedné,respektive dvou knihách,určitě má co nabídnout a to nejen na svých strankách ale i prostřednictvím svých lekcí na youtube a seminařích.Takže, nemůžu zbavit pocitu, že je to takový vychytralý tah ,aby si zajistil dlouhodobou pozornost,ať už ke svým stránkam,seminářum,youtube lekcim,nebo přistim knihám,které vydá

Mayaotzin
06.10.2021 5 z 5

Výborná knížka plná skvělých doporučení. Chcete-li se učit angličtinu, zde zjistíte jak na to. Prostě ANO!

tereza4314
28.09.2021 5 z 5

Skvělá knížka. Spoustu výborných tipů, jak vylepšit angličtinu, ale hlavně člověka tak naladí, že má hned chuť jít a začít se svojí angličtinou něco dělat.

Eridan
24.09.2021 5 z 5

Kniha je vážně dobrá. Líbí se mi na ní příběhy ze života, spousta tipů, minimum teorie a maximum praxe. Je to asi jediná kniha o angličtině, u které jsem se od srdce zasmál snad na každé stránce.

ivca7818
20.09.2021 5 z 5

Tahle knížka je fakt pecka. Jako učitelka angličtiny na základce se snažím neustále vstřebávat nové podněty a inspirace z různých zdrojů a Bronuv kanál na YouTube patří k tomu, co doporučuji náctiletým ke studiu angličtiny vtipně a efektivně. Autor všechny svoje postřehy shrnul do jedné knížky a inspiroval i mě samotnou, jak se neustále zlepšovat tak, aby to bavilo mě i mé žáky. A navíc ten fakt, že on sám se učil jako samouk až po dvacítce s tím, že ve škole mu tvrdili, že na jazyky nemá buňky. Prostě inspirativní člověk a jeho knížku s anglickými cool výrazy si určitě také pořídím ;)

AlesXXX
18.09.2021 5 z 5

Díky Broňovi se angličtina stala mým koníčkem. Z knížky jsem nadšený. Skvěle shrnuje Broňovo know-how jak se zamilovat do angličtiny. Hodně věci jsem znal z jeho YouTube kanálu, ale… kniha je kniha. Nelituji ani koruny a jdu na druhé kolo - už nejen číst ale studovat a realizovat.

pedobro
17.09.2021 5 z 5

Velice užitečná pomůcka pro každého, kdo chce efektivně pilovat jazyk. Styl je čtivý, baví mě praktické příklady ze života, spousta rad a tipů, Broňův osobitý humor...
Autora sleduji už nějaký ten pátek, jeho metody jsou mi vcelku dobře známé, intuitivně se sama podobným stylem učím nejen angličtinu, proto jsem tak trošku očekávala, že bude kniha v podobném duchu. Což vůbec není na škodu. Naopak, díky tomu jsem si mohla všechno pěkně zopakovat, připomenout, dovědět se i něco nového s vše mít pěkně pohromadě na jednom místě. Díky Broňovi mě angličtina opravdu baví a to jsem si myslela, že nemůžu mit žádný jazyk raději než svoji léta milovanou němčinu. :-)

Dolik13
13.09.2021 3 z 5

Broňu sleduju už několik let a to mi paradoxně "uškodilo" v případě této knihy. Knihu jsem koupil v podstatě hned po vydání a hlavně proto, že jsem tohoto autora chtěl podpořit za jeho fantastický přístup a skvělé metody, které předává dál.

Jenže to je bohužel pro mě kámen úrazu. Většinu rad a tipů v této knize už jsem díky Broňovi znal z jeho youtube kanálu. Očekával jsem asi trošku něco jiného.

A z toho důvodu jsem nucen dát nižší hodnocení. Nic to ale nemění na tom, že díky tomuto muži a nesmírně velkému sympaťákovi, mě angličtina nesmírně baví.

tittanie
03.09.2021

Na knihu jsem zde narazila náhodou, tak jsem si říkala, že bych se na ni mohla ze zajímavosti podívat. Půjčila jsem si ji v knihovně. Vlastně jsem se ani angličtinu nechtěla učit, ale některé tipy mi přijdou zajímavé, třeba dívat se na film s originálními titulky, tak to třeba vyzkouším

Bronislav Sobotka
česká, 1981
2021  94%Zamilujte se do angličtiny
2021  91%365 anglických cool frází a výrazů
2023  89%Let Your English September

Kniha Zamilujte se do angličtiny je v