Zamatová neha

Zamatová neha https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112226/bmid_zamatova-neha-zbS-112226.jpg 4 65 5

Litchfield série

Krásna Velvet Moranová sa zriekla všetkých myšlienok na lásku. Musí sa vydať za krutého vojvodu z Carlylu, inak jej rodinu čaká úpadok. No namiesto svadby sa ocitne v rukách lúpežníka Jasona Sinclaira. Toho kedysi falošne obvinili z vraždy. Teraz sa tajne vracia, aby si očistil meno a prekazil sobáš, ktorý by ho pripravil o vojvodstvo. Unesie preto zmyselnú Velvet a drží ju v zajatí. Dokážu však udržať na uzde vášeň, ktorá ich pohlcuje a ktorou by mohli ohroziť svoje životy?... celý text

rampapa
30.06.2022 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila. Jasona jsem si hnedka zamilovala a Velvet taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

havrmoni
07.09.2015 5 z 5

Hezký příběh,jen mě mrzí ty rychlé konce. Celé drama a zvraty a romantický závěr, vše v jednom na pár posledních stránkách.

moudivlacek
20.08.2015

A zas dle mého krásné oddechové čtení pro romantiky jako jsem já, kteří nepotřebují k životu nic víc než skutečnou lásku a věrnost.

badinka4
15.01.2015 3 z 5

Takové jednoduché pohodové čtení.

maryzka
17.09.2012 odpad!

Ani jsem to nedočetla- litovala jsem peněz, který ta kniha stála