Zaklínač a jeho svět

Zaklínač a jeho svět https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239981/bmid_zaklinac-a-jeho-svet-ByN-239981.jpg 5 188 44

CD PROJEKT RED & DARK HORSE. Ponořte se hluboko do světa monster a těch, kdo je loví. Geralt a jeho nejvěrnější společníci vás provedou fascinujícím světem Zaklínače. Přečtěte si zasvěcené popisy mnoha úžasných míst; nebezpečných stvůr, které je obývají, a smrtících zbraní, které skoncovaly s jejich řáděním. Tato úchvatná, bohatě ilustrovaná kniha je nezbytným průvodcem série počítačových her Zaklínač a naprostá nutnost pro všechny příznivce temné a epické fantasy.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Fantom Print , Crew

The World of the Witcher , 2015

matyas5461
27.10.2015 5 z 5

i když máte přečteny všechny knihy, dohrány všechny hry, tak vás tato kniha naučí o světě zaklínače ještě více než-li čekáte!

QEDS
08.10.2015 5 z 5

Opravdu nádherná kniha. Nutnost pro všechny fanoušky Zaklínače. Nejprve jsem měl strach, že se kniha bude až moc upínat na hru, ale po přečtení jsem zjistil, že tomu tak není a byl jsem rád, že jsem si knihu pořídil a přečetl. Obsahuje plno obrázků jak ze hry tak artworku a kreseb. Je nádherně zpracovaná. Opravdu všem doporučuji.

geimz
05.07.2015 4 z 5

Kniha je nádherne spracovaná s množstvom ilustrácií, no pre vyložených fanúšikov knižnej predlohy neprinesie veľa nových informácii. Oceňujem však zhrnutie knižných aj herných udalostí na konci knihy.

lara25
15.05.2015

Wow, kniha je nádherná. Psaná z pohledu Marigolda. Nádherné ilustrace. Popsány bytosti ze Zaklínačova světa. Každý fanoušek Zaklínače se může radovat!!! ;-)