Grafický design - designové myšlení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V čem tkví schopnost designéra přicházet neustále s kreativními nápady, najít společnou řeč s klientem a mít s produktem výsledky u zamýšleného publika? Kniha Grafický design: Designové myšlení ukazuje, že toto umění spočívá především v uvědomění si designu jako cílevědomého procesu, který spěje od ujasněného zadání přes získávání informací o prostředí, generování nápadů a další kroky až ke zvládnuté realizační fázi – a že ani tím celý proces ještě nekončí. Na názorných ukázkách uvidíte myšlenkové pochody a tvůrčí metody uplatňované nejlepšími světovými designéry a studii v různých stadiích skutečných zakázek. Gavin Ambrose a Paul Harris, patrně nejostřílenější autoři na poli grafického a obalového designu s více než desítkou knih na kontě, odhalují škálu možných designérských přístupů i výtvarné, tvůrčí a základní marketingové zásady zaručující designérskému dílu působivý dojem, přesvědčivost a rezonanci s cílovou skupinou – ať již jde o reklamní materiály, katalogy, vizitky, obaly výrobků, loga, design webových stránek či jiných produktů firemní identity....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/118942/graficky-design-desi-118942.jpg 4.84
Série:

Základy designu

Žánr:
Literatura naučná, Učebnice a slovníky
Vydáno:, Computer Press (CPress)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Grafický design - designové myšlení

yerry
21.02.2018

Dosť všeobecne poňatá knižka na lakovanom papieri o dizajnovom myslení ako takom. Na príklade rôznych komerčných zadaní tu autori popisujú heslovito, úsporne a v skratkách proces vzniku a tvorby jednotlivých nápadov.

Dôraz je kladený na moderný dizajn, ktorého úlohou je predať produkt. Nejedná sa pritom len o papierové publikácie ale aj predmety, ktoré môžu byť na tento účel použité. Návody a historické trendy tu nečakaj, len inšpiráciu modernými prvkami. Vhodné pre základné zoznámenie sa s problematikou. Množstvo ilustrácií môže byť výhodou, ak máš radšej text, knižka pre teba pravdepodobne vhodná nebude.


Štítky

grafický design

Autoři knihy

Gavin Ambrose

Gavin Ambrose
britská, 1973

Paul Harris

Paul Harris
britská, 1971

Kniha Grafický design - designové myšlení je:

v Právě čtených1x
v Přečtených7x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech1x