Chladná

Chladná https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409251/bmid_chladna-3af-409251.jpg 5 17 2

Záhada Riley Paige série

Existuje jeden nedořešený případ, který sužoval zvláštní agentku Riley Paige celou její kariéru, setrvával na okraji jejího vědomí, nutil ji, aby se k němu znovu a znovu vracela. Je to jediný případ, který nikdy nedořešila, a konečně se jí podařilo jej vytlačit z popředí její mysli. Ale pak přišel telefonát od matky zavražděné oběti. To Riley přiměje postavit se případu ještě jednou tváří v tvář a nevzdat to, dokud nenajde odpovědi. Avšak Riley má sotva čas popadnout dech, když dostává tip na další nevyřešený případ, který, je-li to ještě vůbec možné, v ní rezonuje ještě hlouběji. Je to tip, který dává naději na vyřešení případu vraždy její vlastní matky. A přichází od Shana Hatchera.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Once Cold , 2017

Duchoslp
24.04.2022 4 z 5

Tenhle díl stejně jako ten předcházející je trošku jiný, protože tentokrát Riley vyšetřuje starý neobjasněný případ. Jake, Bill a Riley najdou nové stopy a případ je znovu otevřen.

Misshell1
08.05.2020 5 z 5

Zase další vyšetřování Riley...za mě naprosto super. Napinave od začátku do konce.

Blake Pierce
americká