Neslušný návrh

Neslušný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349435/bmid_neslusny-navrh-WBQ-349435.jpg 4 16 6

Když se za poněkud choulostivé situace setkává Desirée poprvé s vikomtem Sebastianem, připadá jí jako lehkovážný floutek, jehož návrh ji šokuje. Sebastian je sice velmi přitažlivý muž, ale dobře vychovaná dáma nemůže jeho nabídku přijmout! Stejně tak překvapen je i Sebastian, když po delší době obdrží od Desirée dopis, v němž souhlasí stát se jeho milenkou. Její přiznání, že je vlastně vnučkou váženého londýnského šlechtice, však Sebastiana donutí změnit plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Most Improper Proposal , 2001

Senza Jenka
03.05.2024 3 z 5

Spousta ukřivděných pocitů, nedorozumění a nepříjemných myšlenek. Navíc těžko vyvratitelných, neboť nesdělených. Hlavní postavy zajímavě načrtnuté, ale utopené v celkem fádním příběhu.
Asi tak 2,5*

Mesačnica
07.02.2023 3 z 5

Tiež sa mi kniha veľmi páčila, bolo to napínavé a miestami aj vtipné.

vcielka
24.09.2022 4 z 5

Po 4. diely Perfektní společnice od Nicol Cornick, mi táto časť pripadala ako hotové majstrovské dielo. Hlavný hrdina bol veľmi vydarený, jeho spravanie veľmi uveriteľné a človek sa s ním vedel veľmi ľahko stotožniť. Hlavná hrdinka mi trochu liezla na nervy s tými podceňujúcimi sa myšlienkami, ale inak celkom vydarená harlequinka

pegasek
24.02.2021 5 z 5

Harleqinky nikdy nezklamou,takze kniha byla opravdu fajn :-) .Pribeh byl velice ctivy

MinaHawke
01.05.2017 4 z 5

Příjemné čtení.

Luccy78
28.07.2016 4 z 5

Tentokrát nám série Záhady opatství Steepwood vypráví příběh učitelky v dívčí škole Desirée, která se díky své kráse dostává do velmi nepříjemné životní situace. Navíc jde také o velmi inteligentní, chytrou a hrdou ženu, takže čtení nebylo nudné a mělo živý děj.