Láska z donucení

Po tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje. Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343376/laska-z-donuceni-sD0-343376.jpg 411

Záhady opatství Steepwood (3.)

Vydáno:, Harlequin

The Reluctant Bride (2001)

Kniha Láska z donucení

MinaHawke
01.05.2017

Příjemné čtení. Líbilo se mi, že se India obětovala pro svou rodinu, to bylo od ní hezké. Ale nakonec to přeci zas až taková oběť nebyla.

Luccy78
27.07.2016

Příběh Indie, které tragicky umírá otec a je odkázána spolu se sestrou Letty a jejich matkou na život bez prostředků a bez domova. Jaké je jejich překvapení, když dostanou nabídku v podobě sňatku jedné z nich za bohatého lorda Ishama. Jak se ale rozhodnout, když právě tohoto člověka obviňují ze smrti svého otce a právě jemu připadl celý otcův majetek, včetně rodného domu. Na druhou stranu by dotyčná dívka zachránila celou zbývající rodinu od chudoby. Těžké rozhodnutí..