Jménem cti

Jménem cti https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76801/bmid_jmenem-cti-qYX-76801.jpg 4 13 3

Děj v roce 1811. Když jde požádat o ruku své vyvolené, vikomt George Wyndham netuší, jaké nemilé překvapení ho čeká. Baron Reeth, otec mladičké Sereny, do níž se během její první společenské sezony Wyndham beznadějně zamiloval, ho odmítne. Může být pravda, že Sereniny city vůči němu vyprchaly? Nebo k jejím uším dolehly pomluvy, že se Wyndham přátelí se zvrhlým markýzem Sywellem? Serena se těmto pomluvám zdráhá uvěřit, ale když ji George vášnivě políbí, začíná váhat, jestli na jeho špatné pověsti není přece jen něco pravdy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

An Innocent Miss , 2001

vcielka
21.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Celkom pekný príbeh. Je tam pre mňa taká anomália, ktorú neviem či mám brať ako pozitívnu alebo negatívnu: Na jednej strane mi veľmi liezla na nervy taká tá naivita a nezrelosť hlavnej hrdinky, ale na strane druhej to mohlo byť tak schválne, keďže sa jednalo o neplnoleté mladučké dievča, ktoré ledva odrástlo detským črievičkám a v tom prípade by to dokonale sedelo. Otec bol podľa mňa vo svojom jednaní prehnaný. Akosi mi to nesedelo. A hlavný hrdina? Išiel zachraňovať ženu svojho života a dával si načas. Ani nevedel, kedy k únosu dôjde, ale bol si istý, že všetko stíha. Vlastne celkovo bol divný. A preklad klubu White’s (Whiteovho klubu) ako hostinca u Bílých ma dostal do kolien už úplne :)

havrmoni
03.05.2019 2 z 5

Jedna hvězda za zápletku a jedna za hrdinu. Přečetla jsem sice s přeskakováním, ale dočetla. Zajímalo mě jak to skončí. Hrdinka hrůza, tak nesympatickou naivní a hloupou husu jsem už dlouho v knihách ,,nepotkala". Jediné co se mi na ní líbilo, bylo, že nepodlehla otci.Ovšem to je jen moje mínění a mé nesympatie :)

MinaHawke
27.02.2017 5 z 5

Tento příběh se mi moc líbil, o nevinné Sereně a o bezhlavě zamilovaném vikomtu Wyndhamovi.

harlekýnky historické romance

Elizabeth Bailey