Záhadný Spider-Man #03

Záhadný Spider-Man #03 https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275441/zahadny-spider-man-03-Uzp-275441.jpg 4 5 2

Záhadný Spider-Man série

Příběhy: A podmořská smršť, Čas ničení. Poznámky: Sešit B5, barevný, 36 stran, 19 Kčs. Vycházelo jak v české, tak slovenské mutaci. Originál: A podmořská smršť - Amazing Spider-Man #211 (prosinec 1980)

Ivan Kučera
09.10.2018 4 z 5

Ďalšia pecka. V treťom Záhadnom Spider-Manovi nastupuje do akcie "DC Aquaman" alias Submariner alias princ Namor. Je drsný, vznešený, nekompromisný, autoritatívny a nenechá si sr... na hlavu, ale nie je to vyložený zmrd. Jeho príbeh tvorí väčšinu tretieho čísla; drobnou výnimkou je odľahčená koncová srandička, v ktorej Spider-Man pre zmenu lezie na nervy Thingovi. Namor ma v semic-slovarťáckej sérii (neskôr sa ešte viackrát vrátil) zaujal do takej miery, že keď v roku 2019 vyšiel pod názvom Namor v rámci kompletu NHM, neváhal som a zaobstaral si komiksovú knihu venovanú čisto jemu.

Kapis
14.12.2015 4 z 5

Naprostá klasika, kdy jsem jako děcko oblizoval výlohy PNS-ek a každý další díl jsem hltal s posvatnou úctou. Zlatý Semic Slovart! Některépasáže jsem dokonce znal nazpaměť stránku po stránce, obrázek po obrázku.