Záblesk

Záblesk https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78148/bmid_zablesk-Wdz-78148.jpg 4 37 7

Chelsea Lattimerová a David Winter, kromě toho, že jsou oba svobodní a úspěšní, nemají v podstatě nic společného. Chelsea je přímočará, otevřená a volnomyšlenkářská spisovatelka romancí, kdežto David je lékař z vážené rodiny zosobňující serióznost své profese. Pak se však David rozhodne vtělit do jedné z postav Chelseainina románu a spustí neuvěřitelnou chemii – oba zjišťují, že sdílí něco kouzelného…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Afterglow , 1987

mariva
01.08.2021 4 z 5

Knížku jsem četla před léty, už jsem si ji nepamatovala a přinesla si ji z knihovny. Když už jsem ji tu měla, znovu jsem si ji přečetla, protože se mi hodí do Čtenářské výzvy. Jednoduché čtení, prostě odpočinek.

alekis
31.10.2018 1 z 5

Nedočteno. Odloženo... ač autorka má
(v oblasti romantického psaní)
hodně známé a dobré jméno.
Ztrácet s tímhle čas? Nejsem přece husa.
Nepomůže tomu pusa,
intimo, ani vonné svíce...
Nuda v Americe. :-)

moudivlacek
05.07.2016 3 z 5

Slušné čtení, oddechovka, i když od této autorky jsem čekala více. Příběh dvou lidí, které známí chtějí dát dohromady, lež následuje lež, přesto začnou ti dva být k sobě přitahováni, nakonec přijde i k nim láska.

mariva
25.03.2014 4 z 5

Docela příjemné čtení, nic náročného, jednoduchá zápletka, ale dobře se četla. Ideální pro chvíle oddechu.

macekkk
18.02.2014 4 z 5

Celkem pohodové čtení. Čekala jsem více...přidala bych zápletky pro okořenění. :-)

modranka
09.10.2012 5 z 5

Akosi som sa nevedela zbaviť pocitu, že kniha je vlastne autobiografia.

WEIL
26.09.2011

Zase bohatí a úspěšní a zase ne moc spokojení. Strašné.

Catherine Coulter
americká, 1942