Žabák z Bali

Bali, ráj na Zemi. Ostrov jako stvořený pro romantické lásky i roztodivná dobrodružství, která byste jinde nezažili. Big Strong Penis, Ztracená na moři, Tatoo Man, Mezi divochy, Za Ketutem do Ubudu, Na sopku! šestnáct povídek s nádechem erotiky a často s překvapivým koncem. U některého se budete smát, u jiného si lámat hlavu nad tím, jak to vlastně dopadlo a dokonce se může stát, že si povzdechnete: Ach, kdybych něco takového zažila i já! Proč ne? Překrásné Bali i ostatní nádherné indonéské ostrovy na vás čekají. Ale než se tam vydáte, seznamte se s balijskými muži i exotickým prostředím v příbězích, které, ať už se staly nebo ne, mají především pobavit. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99136/zabak-z-bali-99136.jpg 213
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Deus

Kniha Žabák z Bali

pavla5754
29.11.2018

Sice čtivě napsané, ale obsah je opravdu tristní. Všechny povídky na jedno kopyto, kterak osamělá žena pátrá po obřím penisu. Některé povídky končí "záhadně" otevřeně a to mě štve snad ještě víc. Slibovanou erotiku a vtip jsem opravdu nenašla.

Honzeecheck
20.11.2014

Mno... pro vysvětlení, knihu jsem koupil za 39 Kč, pár dnů potom co jsme si koupili letenku na Bali. Věděl jsem, že to bude píčovina, ale tak vzhledem k tomu, že to jsou krátký povídky navíc s erotickym nádechem, jsem doufal, že by to mohlo bejt zábavný. A svym způsobem i je, jenže asi jinak než by autorka chtěla. Jako napsaný je to ještě relativně dobře (zkušenost z ženskejch časopisů se nezapře) ale až tak dobře aby to vynahradilo absentující děj určitě ne. Drtivá většina povídek je vo tom jak hrdinka shání vocas, pak ho sežene, ale ukáže se, že je to uplnej idiot. OK, nejsem cílovka, ale stejně mi nepřijde veselý, když je pointa v tom, že má někdo malý péro nebo zuby po dědovi. Horší je těch pár povídek, který se berou vážně... v těch se něžně nasedá na tvrdý penis, zem se třese a výkřiky extáze se linou pralesem. Podle fotky mi nepřijde že by spisovatelce bylo pod 15, takže je mi za ní trapně.
Navíc to, že se kniha odehrává na Bali bych nepoznal, nebejt několika konkrétních Balisjkejch reálií. Asi jsem byl na jinym ostrově, ale svalnatý vysoký mladý borce jsem za 3 tejdny nepotkal. Neprostupnejch džunglí s primitivníma domorodcema tam taky moc nebylo. Tohle nemělo nikdy vyjít pohromadě!

Merlinit
06.10.2014

Málokdo je mi povahou tak vzdálený, jako hlavní hrdinka příběhů, přesto jsem se u knížky nenudila a pár povídek mne vysloveně pobavilo.

Šárka Schmidtová
česká, 1956