Žabák z Bali

Žabák z Bali https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99136/zabak-z-bali-99136.jpg 2 16 3

Bali, ráj na Zemi. Ostrov jako stvořený pro romantické lásky i roztodivná dobrodružství, která byste jinde nezažili. Big Strong Penis, Ztracená na moři, Tatoo Man, Mezi divochy, Za Ketutem do Ubudu, Na sopku! šestnáct povídek s nádechem erotiky a často s překvapivým koncem. U některého se budete smát, u jiného si lámat hlavu nad tím, jak to vlastně dopadlo a dokonce se může stát, že si povzdechnete: Ach, kdybych něco takového zažila i já! Proč ne? Překrásné Bali i ostatní nádherné indonéské ostrovy na vás čekají. Ale než se tam vydáte, seznamte se s balijskými muži i exotickým prostředím v příbězích, které, ať už se staly nebo ne, mají především pobavit. ... celý text

Žánr:
Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Deus
více info...

Přidat komentář

pujec
29.11.2018 1 z 5

Sice čtivě napsané, ale obsah je opravdu tristní. Všechny povídky na jedno kopyto, kterak osamělá žena pátrá po obřím penisu. Některé povídky končí "záhadně" otevřeně a to mě štve snad ještě víc. Slibovanou erotiku a vtip jsem opravdu nenašla.

Honzeecheck
20.11.2014 1 z 5

Mno... pro vysvětlení, knihu jsem koupil za 39 Kč, pár dnů potom co jsme si koupili letenku na Bali. Věděl jsem, že to bude píčovina, ale tak vzhledem k tomu, že to jsou krátký povídky navíc s erotickym nádechem, jsem doufal, že by to mohlo bejt zábavný. A svym způsobem i je, jenže asi jinak než by autorka chtěla. Jako napsaný je to ještě relativně dobře (zkušenost z ženskejch časopisů se nezapře) ale až tak dobře aby to vynahradilo absentující děj určitě ne. Drtivá většina povídek je vo tom jak hrdinka shání vocas, pak ho sežene, ale ukáže se, že je to uplnej idiot. OK, nejsem cílovka, ale stejně mi nepřijde veselý, když je pointa v tom, že má někdo malý péro nebo zuby po dědovi. Horší je těch pár povídek, který se berou vážně... v těch se něžně nasedá na tvrdý penis, zem se třese a výkřiky extáze se linou pralesem. Podle fotky mi nepřijde že by spisovatelce bylo pod 15, takže je mi za ní trapně.
Navíc to, že se kniha odehrává na Bali bych nepoznal, nebejt několika konkrétních Balisjkejch reálií. Asi jsem byl na jinym ostrově, ale svalnatý vysoký mladý borce jsem za 3 tejdny nepotkal. Neprostupnejch džunglí s primitivníma domorodcema tam taky moc nebylo. Tohle nemělo nikdy vyjít pohromadě!


Merlinit
06.10.2014 3 z 5

Málokdo je mi povahou tak vzdálený, jako hlavní hrdinka příběhů, přesto jsem se u knížky nenudila a pár povídek mne vysloveně pobavilo.

Štítky knihy

pro ženy Indonésie erotika

Autorovy další knížky

Šárka Schmidtová
česká, 1956
2011  40%Ďábel a Já
2011  40%Žabák z Bali

Kniha Žabák z Bali je v

Přečtených20x
Čtenářské výzvě3x
Knihotéce3x
Chystám se číst2x
Chci si koupit1x